Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom tetszem e a főnökömnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom tetszem e a főnökömnek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok egy kisebb vállalatnal dolgozom,őt kb 4 éve ismerem mint később kiderült egy helyről szarmazunk,megismerkedtem vele,pont akkor mikor s padlón voltam,egy másik pasi miatt.előtte is tudtam kicdoda, csak nem nagyon beszélgettem vele. Egy nap Ő (36 éves)odajött hozzám megkérdezte mi a probléma miért vagyok ilyen szomorú már egy ideje???mert,hogy ő figyelt engem,s látta,hogy valami nincs rendben,én akkor azt mondtam semmi,úgy voltam vele, h nem fogom úgy mond egy idegennek elmesélni a problémám,de ő mégis mindennap odajött,beszélgetett velem hívott kávézni cigizni,és egy idő után,már nem is gondoltam arra a másikra,aztán egyre jobban megismertuk egymást,.úgy éreztem,h ő volt az aki kiragadott a depiből,mindig vele logtam,mindig bementem hozzá az irodájába de csák beszélgetni ,ha egy nap nem volt bent már hiányzott a társasága, valami megfogott benne keztem iránta érezni valamit tettszett a személyisége a stílusa a nőkkel való banasmodja.,utána észrevettem, h figyel éreztem magamon a tekintetét,aztán egy nap nagyon osszevesztunk,ő próbált velem kibekulni,de én még haraguttamrá,aztán később méginkább, de ő mégis mindennapengem figyelt,ha velem szembe jött amíg egymás melett elnem mentünk nem vette le rólam a tekintetét, aztán lehajtott fejjel ment továb.ha probléma volt ő nekem mindíg eltusolta az ügyet tudtom nélkül kiállt mellettem, az idő elteltével már más lányokkal beszélgetett,de ha. Én ott voltam ő csak engem bamult,(ja és mellesleg neki már akkor volt barátnője,mára már a felesége),ha én más férfiakkal beszélgettem. Ő szomorú arckifejezzessel nézett rám, aztán ez így ment egy darabig,később mikor már ugyvoltam vele, h jó volna vele megint jóban lenni,megtudtam, h ő már felmondott,az az előre léptették és áthelyezték az anyavállalathoz,úgy éreztem elveszítettem,nem tudtam mit tegyek.Aztán mondták hogy mivel ő rész tulajdonos,(megjegyzem nem tudtam,ezt soha nem mondta) minden hétvégén bejön a vállalathoz auditolni,s mai napig ha t van s találkozunk,ugyanolyan tekintettel néz rám, ugyanúgy figyel s elnez nekem mindent.Mi lenne ez szeret engem???

#nem tudom mi van??
2017. jan. 14. 06:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Légyszi segitsetek??
2017. jan. 14. 06:33
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!!!
2017. jan. 14. 06:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivan?

"ja és MELLESLEG neki már akkor volt barátnője,mára már a felesége."?!

Kérdező, előbb a "kedves" második válaszát láttam, és azzal a feltett szándékkal olvastam el a sztoridat, hogy "megvédjelek", és tanácsot adjak... elmúlt.

2017. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi igaza van az előttem szólónak.

Neki felesége van érett felnőtt ember kétlem hogy egy 24 évestől szexen kívül akarna még mást is.


Neked legalább olyan a főnököd aki figyel a beosztottaira.


Egyébként ha annyira érdekel kérdezd meg tőle nyíltan.

ÁÁÁ csak hogy ahhoz meg gyáva vagy?


Akkor élj továbbra is a kis fantázia világodban.

2017. jan. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A feleségét csak azért vette,el h neöregedjen,meg egyedül,nek szereti,ő maga mondta,persze nem nekem hanem az egyik kollégájának,én még meghallottam!
2017. jan. 14. 07:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok gyáva,de miért kérdeztem meg tőle,ha úgysem szól hozzám
2017. jan. 14. 07:07
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha meg úgysem szól hozzád akkor meg mit foglalkozol vele?


Látom nincs elég munkád azért foglalkozol ilyen b..romságokkal.

2017. jan. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha baromsagnak tartod minek válaszoltál???
2017. jan. 14. 07:21
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Hogy felnyissam a szemed kislány!!!


Na mindegy, a kis naívak majd a saját hibájukból fognak tanulni.

De akkor már kérlek ne gyere ide sirdogálni, oké?

2017. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beleesve,nem tagadom vonzodtam hozzá de nem zugtam bele,
2017. jan. 14. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!