Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszem a főnökömnek?

Figyelt kérdés

ő 30 éves,én 24. felesége és 2 kisgyereke van. még csak 1 hete ismerem,de túl kedves velem. a szememet is dícsérte,azt mondta,hogy a felesége szeme barna, és hogy az enyém zöld és hogy ez a legkülönlegesebb és legszebb szemszín. facebookon is külön írt privátban nekem,hogy boldog karácsonyt kívánjon, és sajnos tegnap meghalt a nagymamája és írtam neki,hogy részvétem és erre vissza írt,hogy én egy nagyon különleges lány vagyok és hogy köszöni szépen. És hogy mit fogok csinálni az este?

Na hát ez végképp nem a témához kapcsolódik. Félek,hogy többet akar majd idővel,már így is elég kínosan érzem magam. Egyébként van barátom és már találkoztak is a főnökkel, de utána jött ez a levél,hogy különleges vagyok stb...egyébként külföldön vagyok és a főnököm nem magyar. angolul kommunikálunk. a főnököm muszlim...nem tudom ez mennyit számít. lehet,hogy nem elégszik meg egy feleséggel? nem ismerem a kultúrájukat...megfogadtam,hogy amennyire tudom elhatárolódom tőle és nem teszek kétes dolgokat,amiből azt gondolhatná,hogy kölcsönös a vonzalom. Van még ötletetek?


2015. dec. 28. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Tarts mindig lúgot magadnál, hogy majd közömbösíteni tudd a savat, amit az arcodba löttyint, mielőtt megerőszakol. Am szép mesét rittyentettél ide, kár, hogy csak az unalom szülte és egy szó sem igaz belőle.
2015. dec. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasznald ki!!
2015. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem használnám ki soha, ezt leszámítva,hogy túl kedves velem nagyon jó embernek tűnik, csak félek,hogy idővel komolyabbra szeretné fordítani a dolgokat. Most szilveszterkor írtam neki egy közömbös üzenetet,hogy boldog és békés új évet kívánok és erre vissza írt egy elég hosszú levelet,hogy ő is szintén kíván minden jót és legyek mindig nagyon boldog stb és a végére oda írta,hogy see you sweer girl. Számomra ez a megszólítás elég furcsa egy főnöktől. Európában vagyunk, nem fog leönteni savval, tiszteletben tartja a többi vallást. Hidd aminek gondolod, mindenki magából indul ki,lehet,hogy te pazarolnád az idődet ilyen sztorik kitalálására de én most azért írtam ide,hogy hátha valaki tud adni értelmes tanácsot, hogy mit csináljak,hogy ne romoljon meg a kapcsolatunk de ne is kerüljek kínos helyzetbe a későbbiekben.
2016. jan. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!