Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak miért van bennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért van bennetek kisebbségi érzés, ha egy nő többet ért el nálatok az életben, ebben mi a rossz?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk neki van diplomája, de nektek nincs vagy többet keres nálatok, magasabb pozícióban van. Miért nem lehet erre büszke lenni, felnézni rá? Már nemi egyenlőség van nem csak a férfinek lehet vagyona.
2017. jan. 24. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem többet ér el, hanem mást ér el. Akkor ért el többet, ha tovább él.

30/f

2017. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne kisebbségi érzésem, nyilván olyan képességei vannak, amik ezt lehetővé tették. Kicsit talán irigyelném (semmi komoly, nem is az irigység rá a jó szó), hogy nálam többet ért el pl. szakmában, de nem azért mert nő, hanem mert többet ért el - tehát ilyen szempontból egy másik férfit is tudok irigyelni, már aki "megérdemli".
2017. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%

Egyik hasonló kérdéshez írtam, ide is bemásolom, mert idevág a válaszom témája.


Volt egy csajom, középvezető volt egy cégnél.

nettó 350 volt neki egy hónapban,+50 rugó utalványban.

Én 150 et kerestem.

Mikor megismerkedtünk a sportos kinézetemért, és a stílusomért, viselkedésemért vonzódott hozzám.

Persze én egy 20 nm kis lukban éltem albérletben, ő meg a saját lakásában, budán a 2.kerben.

Mondta, költözzek hozzá.

Aztán gyorsan jöttek a ki kié, ki mennyit dolgozott ezért, meg hasonló beszélgetések, majd viták, majd az anyázások, majd egyszer megakart ütni.

Elkaptam a kezét, és az ágyra löktem, felpattant, majd nekem esett mint a bolond gyerek a bugócsigának, ha nem pörög.

Ekkor kapott egy tisztességes barackot, aludt egy kicsit utána.

mikor felébredt, mondta hogy pakoljak,és mehetek.

Összeszedtem a cuccaimat, majd mentem a szállóra, mert máshova nem volt mennem.

Képzeljétek!

Egy nap múlva írt 100 üzenetet, hogy ő mennyire bánja, szeret, hiányzok neki, bocsássak meg, és ezeknek végtelen számú variációját.

Megkérdezte hol vagyok, még oda is eljött autóval, no mikor ott élőben megjelent nem kis szenzáció volt(nagyon extravagáns nő volt kinézetben), hirtelen összeszaladt az egész szálló.

De nyeltem egyet, és ott mindenki előtt, elküldtem a pi.csába.

Sírt könyörgött, mondta, hogy őt minden pasi kihasználta eddig csak én nem menjek vissza.

kikísértem a kocsijához,és mondtam neki soha többet ne keressen.

Míg a szállón laktam(1 hónapig), nagyon sokszor láttam azt a fekete kocsit, amit vezetett, volt hogy többször is eljött arra.

Utoljára hagyott nekem a portásnál egy kulcsot, hogy a lakása kulcsa, azzal bármikor bemehetek, ha meggondolom magam.

A kulcsot a dunába dobtam, én meg hazaköltöztem,azóta is itthon élek,elég volt a városi csajokból.

2017. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%

13 mikor álmodtad mindezt?!


Nincs annál kiábrándítóbb, mikor a pasinak kisebbségi komplexusa van.

2017. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na tessék!

te is lenézel, még ismeretlenül is.

Pedig csak leírtam mi történt velem.

Szép kis világban élünk.

Gondolom ezek mellé, nő is vagy.

2017. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!