Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki nem mutatja ki az érzéseit egy kialakulóban lévő, kezdetleges kapcsolatban az közrejátszhat abban, hogy nem is mélyülnek el az érzelmei a másik iránt?

Figyelt kérdés
A történet mindegy, annyi a lényeg, hogy bizonyos okok miatt azt éreztem, hogy nincs jövőnk, féltem átadni magam az érzéseimnek, nem mondtam, hogy szeretem, nem bújtam úgy hozzá, nem néztem úgy a szemébe, nem készültem neki meglepetésekkel, nem foglalkoztam úgy kettőnkkel , ahogy kellett volna.(erre megvolt a magam oka, amit vele is megosztottam) Szerintetek ha az ember nem fél megélni az érzéseit, és tesz dolgokat a másikért, akkor az elő is segíti a továbbiakban a másik iránti érzések kialakulását, elmélyülését? Kicsit úgy voltam vele, hogy mivel nem jött egyből a lángoló szerelem, úgy gondoltam, nincs jövőnk, és akkor minek fájdítsam a szívét azzal, hogy túlságosan közel kerülök hozzá. Most már tudom, hogy ez hülyeség, és rossz döntés volt, nem ennek megítélésére vagyok kíváncsi, hanem arra, ha beleadunk sok mindent egy kapcsolatba, és nem gondolkozunk minden egyes lépés előtt, csak sodródunk az árral, és próbálunk szeretni,törődni a másikkal, akkor valószínűleg jönnek az érzelmek is maguktól?
2017. jan. 29. 16:50
 1/6 anonim válasza:
Nyilván hogyha többet foglalkoztok a másikkal,többet vagytok eggyütt,közös programok stb..persze hogy kialakulnak érzelmek.Az hogy az elején te nem érezted úgy hogy pfuu ő a nagy igazi,az nem azt jelenti hogy tényleg nem ő az.Így a leírásból kiszűrve elküldted,de megbántad a dolgot,nem is ez a lényeg..csak annyit akarok,hogy mi végett gondolod azt,hogy rosszul döntöttél?Férfi vagy nő vagy?Korotok?
2017. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont ebben a cipőben járok egy férfival. Mindketten nagyon nagyot csalódtunk az exeinkben és az elején megegyeztünk, hogy lazán fogjuk fel a dolgot, ott én is hibáztam egy nagyot, mert azt mondtam neki, nem is akarok komoly kapcsolatot. Közben a fenéket nem, nagyon is akartam, csak féltem egy újabb csalódástól. Ő arról beszélt, lila ködöt szeretne, olyan szerelmet, ami magával ragadja, de szerintem az nem úgy működik, hogy meglátsz valakit és máris úgy érzed, nem tudsz nélküle élni. Igenis ki tud alakulni lassan is, sőt, az talán még mélyebb és tartósabb lesz, mert nem lila szemüvegen keresztül látod az életet és a párod, hanem tényleg a maga valójában és tényleg önmagáért szeretsz bele.


Néha azt érzem, beleszerettem és nagyon erős vágyat érzek arra, hogy ezt elmondjam neki, de mindennél jobban félek a reakciójától, hátha elküld, mert megijed vagy egész egyszerűen nem viszonozza. Furcsa "játszma" van köztünk, mióta ismerjük egymást, ha együtt vagyunk, úgy öleljük egymást, mint akik szerelmesek, de az érzéseinkről egyikünk sem beszél. A legtöbb, ami elhangzik köztünk, az találkozásnál annyi, hogy "hiányoztál".

Soha nem voltam még ilyen helyzetben, olyan, mintha mindketten ugyanarra vágynánk, de egyikünk sem meri megtenni a lépést egy szorosabb kapcsolat reményében. Így marad az állandó sóvárgás, hogy a másik tegye meg a kezdő lépést ... basszus, ha most csak annyit írna, hogy "azt hiszem, szeretlek", én lennék a világ legboldogabb nője.


Egy biztos, a félelem a legrosszabb dolog a világon, belénk zárja az érzéseket és nem engedi kitörni. Aztán, mikor késő lesz, már hiába bánjuk.


Én azt kívánom neked, hogy mihamarabb döntsd el, mit is szeretnél ettől a kapcsolattól és csakis a szívedre hallgass, ne az eszedre, mert azt az ego irányítja és az nem jó tanácsadó!


36/N

2017. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


25 évesek vagyunk.


19:56, milyen furcsa, az én barátom pontosan ezekkel a szavakkal "azt hiszem, hogy szeretlek" fejezte ki először az érzéseit:D


Én egy előző kapcsolatból nagy nehezen kilábalva, tele sérülésekkel vágtam ebbe bele, amolyan "lesz , ami lesz" hozzáállással", amiről természetesen ő is tudott. Nagyon jól bánt velem, nagyon akarta ezt az egészet, én viszont még nem álltam készen, nem mertem igazán beletenni magam. MOst, hogy kimondtam, legyen vége...ezv olt kapcsolatunk legcsodálatosabb esélye, soha nem beszélgettünk ilyen bensőségesen magunkról, nem álltunk ilyen közel egymáshoz, legalábbis én hozzá biztosan nem. Nagyon sokat sírtam, és ez a fájdalom kezd rávezetni arra, hogy úgy tűnik, mégsem csak a ragaszkodás tart minket össze, hiszen ezt feladni nem lenne ennyire gyötrelmes érzés. Hiányzik nagyon. És úgy érzem, talán érdemlünk annyit, hogy megpróbáljuk újra, de most már részemről is szívvel-lélekkel, nem csak félgőzzel:)

2017. jan. 29. 23:39
 4/6 A kérdező kommentje:
*estéje
2017. jan. 29. 23:40
 5/6 A kérdező kommentje:
hogy hova tűnik így kicsit ittasan a tökéletes helyesírásom, nem tudom:D
2017. jan. 29. 23:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyrészt a bennem hirtelen, szakítás hatására fellépő erős érzelmek miatt gondolom úgy, hogy rosszul döntöttem.De persze itt benne van az is a pakliban, hogy ezt csak a kötődés okozza esetleg. A másik pedig, hogy tökéletes vele a szex, soha senkivel nem volt még ilyen jó, illetve ha ettől elvonatkoztatunk, más téren is nagyon össze vagyunk hangolva, pont annyi szeretetet ad, és olyan módon, ahogy arra szükségem van. És baromira hiányzik, úgy érzem, hibát követtem el, amiért nem értékeltem őt jobban. És nagyon remélem, ezt nem csak az elvesztése fájdalma mondatja velem, hanem hosszútávon is így gondolom majd.
2017. jan. 29. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!