Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ott hagynatok a csaladotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott hagynatok a csaladotok egy másik noert akivel minden jó?

Figyelt kérdés

Van egy gyereketek és egy elettarsatok, a gyerek az eletetek de a nőt nem szeretitek már , nem enged titeket sehova, le ellenőrzi a telefonotokat , féltékeny, mindig cirkuszol mindenért.


Aztán megismertek egy lányt, tetszettek egymásnak , megismeritek egymást de már az elején úgy indítasz a lánynal hogy nem szereted a párod csak a gyerek miatt, megszokás addig jó ő még nincs más stb. Tehát már az elején azt mondod neki hogy megkell ismerni egymást és ha jó minden otthagyod őket.


Találkozgattok, elkezditek megismerni egymást, jól érzitek magatokat együtt, a lany jófej, rendes, megbízható, nem veszekedős agresszív mint az aki otthon vár, jó vele minden.

De tudjatok mindketten hogy nem mehet így sokáig.


A kérdés az hogy hogyan tovabb?


A kérdés csak úgy jött ....Kíváncsi vagyok ki mit tenne


2017. jan. 29. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezt tanulja már meg mindenki, hogy a gyerek miatt nem szenvedünk egy olyan személlyel akit nem szeretünk...
2017. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfi kapcsolatban van baràtkozàson kìvül màs nem történhet köztünk. Nem tennék sohasem tönkre egy csalàdot sem...


Szàmomra meg, aki ilyet mondana, hogy még nincs jobb, jó lesz ő is az nem férfi, hanem inkàbb féreg...

2017. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Addig baromira könnyű jófejnek lenni, míg nincsenek problémák.

Szinte minden kapcsolat meseszépen indul és sok ezek közül a rémálom az elm utcábanban folytatódik... ha nem jó a kapcsolat és nem tudnak dűlőre jutni tényleg jobb szakítani.

Egy független fiatal lány aki kvázi elvileg nem sok problémával szembesült még az életben, klasszisokkal könnyebb helyzetben van, mint az átlag feleség.

Ugyanannyira leterhelve pár év után derül ki, hogyan állja meg a helyét. Lehet, hogy jól sül el, lehet, hogy nehezebb lesz vele, mint az előzővel nem lehet tudni.

2017. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Èn nem , de ismerek olyan férfit aki a feleségét és két gyerekét otthagyta volna egy nőért.

Azt mondta majd küldd nekik pénzt de nem látogatja őket( gyerekeit)...

Pff öreg mondom te nem vagy normális.

2017. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4 es vagyok, mármint a nőt azt otthagynám , de a gyerekem azt sosem hagynám cserben!
2017. jan. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt férjem otthagyta, 4 éves volt a gyerekünk. Mert a másik nővel minden olyan jó és könnyű volt. Én új munkahelyen voltam, plusz a kisgyerek, háztartás, stb., a másik nővel meg gondtalan volt minden. Amíg tartott a lila köd. Aztán mikor jöttek a hétköznapok állandóan veszekedtek, többször szétmentek. Szerencsére közben én is új párt találtam, mi már 7 éve együtt vagyunk, ők meg már rég szakítottak, talán már el is felejtették egymást. Persze most már teper a gyerek után, akivel évekig alig foglalkozott.
2017. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen szóval amíg nincs leterhelve valaki úgy könnyű kiegyensúlyozottnak és elragadónak lenni. Te is csak a jó oldalát ismered a kisasszonynak és ő is csak a jó pasi oldaladat látja, pedig nyilván te sem vagy tökéletes.
2017. jan. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kívül senki sem dönthet.Vannak férfiak, akik meglépik és váltanak.Igazi zsákbamacska dolog.Jó páran megbánják.Az új kapcsolat eleinte tökéletesnek látszódhat, de egy idő után az egyik fél, rendszerint a férfi rádöbben, ez ugyanaz a felállás, csak az asszony személye más.Ilyenkor jön az önvád, basszus mekkora hülye voltam.Csöbörből-vödörbe....Kockázatos üzlet.

Természetesen, ami nem működik, abban nem kéne benne maradni, ezt is sokan csinálják, de minek?Egyszerűbb lenne kilépni és egy darabig egyedül maradni.Nem azonnal új kapcsolatot keresni.Aki egy új ember miatt vált, az szerintem gyáva, fél az egyedülléttől.

2017. jan. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A tönkrement kapcsolatból, házasságból való kilépés érthető, de ettől a mondattól a hátamon a szőr feláll: "és ha jó minden otthagyod őket". Nyalja ki a segged az asszony, míg méltóztatsz hazamenni, de közben várod, hogy stabil legyen a másik kapcsolat, és akkor borítod a szart? Ezt a patkányságot nőben és férfiban egyaránt megvetem.


Egyébként a különköltözéssel járna mindenki jól. Az új kapcsolatról pedig annyit, hogy ami így kezdődik, az ritkán ér jó véget. Nem tudnék soha olyan pasiban megbízni, aki engem kúrogatott, miközben a párja és a gyereke várja haza, mert nincs biztosíték, hogy pár év múlva nem fogja ugyanezt megcsinálni velem.

2017. jan. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pár év után a lángoló szerelem elmúlik. Attól még tenni kell érte, hogy a kapcsolat működjön.

TE nem teszel érte semmit, inkább váltasz, gyerek ide vagy oda. Ez az új kapcsolatban is így lesz.


Az élettársad féltékeny. Még jó, hogy azt nem írod, hogy ok nélkül.... De ha nálad ez ekkora baj: szerinted az új csaj nem lesz az? Ó, dehogynem, első pillanattól kezdve minden lépésed ellenőrzi, mert ő TUDJA, hogy hűtlen vagy.


Az újjal minden jó: amíg heti egyszer látod egy pásztorórára. A jövőben ezen változtattok: jönnek majd a szürke hétköznapok, a viták, és rengeteg súrlódás. Ugyanis ami a mostani kapcsoltodban jó és megszokott, azt viszed a az újba. Illetve vinnéd... De az új csaj nem a régi javított változata. Sok dolog fog hiányozni.


Az egyik ilyen a gyereked, aki az életed. Állítólag. Havonta kétszer látod pár órát. De nem leszel többé az élete része. És eljön a nap, mikor egy másik férfit tekint az apjának, aki minden este ad neki jó éjt puszit.


Mire észbe kapsz, addigra a családod örökre elveszett, az új csaj meg agresszív, vitatkozik állandóan, stb. És egyre többet vitatkozik veled, mert túl sok a gyerektartás, túl sokat vagy a gyerekeddel, akire ő nem kíváncsi, viszont saját gyereket akar, amihez több pénz kell.

Azt is meg fogod bánni, hogy valaha szóba álltál vele.


Tapasztalat.

2017. jan. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!