Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor jön el az ideje, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el az ideje, egy mondhatni friss párkapcsolatban, amikor a férfinek már "illik" egy drágább ajándékot (ékszert) venni a nőnek? Te mikor és mit vettél a barátnődnek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 19:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bár nem szokott ékszereket hordani, de talaltam az ebay-en egy drágább 14 karátos arany nyakláncot megspékelve egy gyémánttal.
2017. jan. 30. 21:32
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor mar ugy vagyok vele, hogy ha már lúd, legyen kövér.
2017. jan. 30. 21:32
 13/17 anonim ***** válasza:

A stílusával azért tisztában vagy? Lehet nem is szereti az ékszereket és nem véletlenül nem hord.

Én ha kapnék egy arany gyémántos akármit szépen elraknám a szekrénybe. Az ékszerekért nem rajongok, az aranyat meg egyenesen utálom.

2017. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4 év után vettem neki egy eljegyzési gyűrűt, fehéraranyból, kb. 130e Ft-ért.
2017. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Költőnő? ***** válasza:
Aranyat nem mki szereti, pl én sem. Ezüst, vagy fehérarany. De az ékszer stílusa sem mindegy. Én pl szeretem a láncokat, az ilyen kis karláncokat is, gyűrűt, fülbevalót is, de ilyen gicces, vastag, csecse holmit ha kapok vkitől; megköszönöm, aszt azzal a lendülettel teszem el egy szekrénybe. Az kevésbé hivalkodó, ízléses darabokat kedvelem. Ahány ember, annyi ízlés.
2017. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hivalkodó dolgokat én sem szeretem, de a fehérarany szép.

Az a lényeg, hogy ismerje egy a férfi a hölgy ízlését.

Szerencsére párom 3 hónap után tudta, mi az Ami tetszik.

Mivel együtt is éltünk, nem volt nehéz.

Ha tudod mi tetszik neki, akkor bátran vedd meg.

2017. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben függ a nő személyiségétől, ízlésétől, habitusától.

Én a magam részéről végtelenül csalódott lennék, ha a páromtól drága ékszert kapnék, hogy ennyire nem ismer! Bármi másnak jobban örülnék, mint egy számomra teljesen haszontalan porfogónak, amit minden bizonnyal elsüllyesztenék a szekrény mélyére és soha az életben nem hordanám.

Ha már ajándékozni szeretne, akkor vigyen el utazni, vagy vegyen valamit, aminek tényleg örülni tudok.

2017. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!