Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok mi a szakítóok? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi a szakítóok? Nem megcsalás stb-re gondolok, hanem ha minden okés vele, de mégis szakítani akarsz.

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak válaszát várom, hogy kicsit megértsem őket. :D
2017. febr. 12. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Mit értesz "stb." alatt?


Akkor szoktam szakítani, ha egy nőt megunok. Sokkal inkább csinálok bármi mást, minthogy vele legyek.

2017. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel szakítok, akkor vagy valami nem "okés", vagy pedig valaki más van a képben. Valószínűleg az olyan eset, hogy valakivel minden klappol, ám egy reggel mégis úgy ébredek fel, hogy szakítok vele, azért mert csak, erre nagyon kicsi az esély. A nem "okés" meg ezer és egy dolgok lehet, nálam ilyenek voltak, hogy megcsalás; túlzott féltékenykedés; rájöttem hogy mégsem vagyok bele szerelmes; meguntam; éreztem rajta hogy csak kihasznál de nem szeret igazán; kiderült hogy nagyon eltér a világképünk; kiderült hogy eltér az érdeklődési körünk; alkoholista lett; kissé bolond volt...
2017. febr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a másik ok lehet(ne), hogy valakivel összejöttem, vagy össze akarok jönni...
2017. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Számomra nem létezik "szakítóok". Vagy dobtak, vagy keményen megdolgoztak érte, hogy kidobjak valakit.
2017. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En sajat peldamat tudom irni.Nem jott mas a kepbe,mivel meg szakitas utan honapok teltek el mire uj lany jott az eletembe.Es igen,en szakitottam aminek oka : kiabrandultam,minel jobban megismertem annal jobban ereztem,hogy nem vagyunk egymashozvalok,mar nem szerettem es jobban orultem a kulon programoknak,sok vita es veszekedes amit mar nagyon untam.Olyan nem igazan van,hogy minden ok de megis vege,mert van annak miertje csak vannak akik meg maguknak is felnek bevallani.
2017. febr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Nő vagyok, de azért válaszolok én is :)


- Nem kielégítő szex (nem olyan amin lehetett volna javítani)

- Merőben eltérő világkép, politikai nézet

- Merőben eltérő erkölcsi értékrend

- Nem volt túl intelligens, ez csak 2-3 hónap után bukott ki

- Nagyon más igényeink voltak.


26/N

2017. febr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lássuk csak:


-őszinteség, hűség hiánya

-túlzott, látványos féltékenység

-kompromisszumképtelenség

-kommunikációképtelenség problémák felmerülése esetén

-tartós igénytelenség személyes higiéniára nézve

-céltalanság, lustaság munka/hobbi szempontjából


Ha gondolkodnék hosszabban biztos eszembe jutna még pár dolog, de hirtelen ennyi, ezek nagyon zavarnának, és ha nem megoldhatók (lasd 3. 4. pontok), akkor szakítóok.

2017. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!