Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Semmilyen mértékben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmilyen mértékben nem elfogadható egy kapcsolatban a nemi szerepek felcserélődése a férfi részéről?

Figyelt kérdés

Példák:


1. nem ért az autóhoz, az elektronikához, inkább a konyhában főz kötényben és mosogat

2. rendkívül érzékeny. Egy kőkemény dráma hatására képes sírni a képernyő előtt. A régi sértések mint a tű szúrtak belé és nem tudta magából kilövellni.

3. határozatlan, nehezen dönt minden helyzetben

4. nem ért a banki ügyekhez, politikához, inkább beleássa magát a könyvekbe, kialakít magának egy képzeletbeli világot.


Biztos még sokat tudtam volna felsorolni, de most hirtelen ennyi. Inkább írjatok ti.


2017. febr. 19. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem szerepfelcserelodes, hanem egy szimplan eletkeptelen ember jellemzese.
2017. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elso elfogadhato teljesen. A masik harom pedig semmilyen nemnel nem tul vonzo, en baratnonek sem akarnek egy folyton siro, a multon ragodo, hatarozatlan es buta lanyt, nemhogy a paromnak egy ilyen ferfit.
2017. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első pont kivételével mindegyik taszító lenne nőknél is. Nyilván enm várja el senki, hogy kőszobor legyen a párja, mindig mindenben azonnal tudjon dönteni és képben legyen a banki szabályozások, szerződések apróbetűs részével is, de a masik véglet, amit leírtál már olyan szintű önállótlanságot mutat, amivel élni is nehezen lehet.
2017. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát engem csak ez a képzeletvilág és a tű kilövellése aggaszt.:D Nem politizál és házias ez inkább pozitívum. Vigyáznia kell, hogy ki ne használják! Szerintem egy dinamikus optimista nő jó hatással lehet rá.
2017. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. pont egyedül a nemi szerepek felcserélődése és el is fogadható, a többi egy kiskamasz jellemzése. Kapcsolatban pedig számomra nem elfogadható. Társat keresek, nem egy nagyra nőtt gyereket, ha eljön az ideje majd szülök magamnak.
2017. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy gyerek, nem férfi.

Csak szexre se alkalmas, mert arra egy macsó szépfiú való, nem egy mimóza.

Komoly kapcsolatban meg nem tudom elképzelni, hogy helyt tudna állni. Mi lenne vele, ha jön egy nehéz idöszak? Pl. a párja otthon van babával, neki pedig megszűnik a munkahelye. Az ilyen pasas elkezdi felvagdosni az ereit, ahelyett, hogy talpra állna.

Nagyon önsorsrontó nő az, aki képes a nyakába venni egy ekkora probléma csomagot.

2017. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon vonzó egy ilyen férfi, feltéve, ha a 3. pontban a "nehezen dönt" nem azt jelenti, hogy teljesen képtelen a döntéshozatalra, illetve a 4-esben a képzeletbeli világ nem jár együtt a társadalmi kérdésekben való teljes tájékozatlansággal.
2017. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 21/F vagyok, és szívesen teszek-veszek a konyhában is, azzal semmi gond nincsen. De amúgy a műszaki dolgok (szakmám informatikus, a távközlésben dolgozom...), az üzlet, a pénzügyek stb. terén inkább vagyok otthon.


(Jah, és imádom, amikor forrasztópákával a kezemben hallgatom, ahogy egy nőnemű lény sipákol mellettem, hogy ugye meg tudod javítani, ugye nem rontod el... :))))


Lássuk tovább... 2, Érzékenynek én is érzékeny vagyok, ez sem gond (legalábbis egyelőre nem kaptam rá panaszt), viszont semmi köze a nemi szerepekhez. 3, 4 szintén nem a nemi szerepek kérdése, szimplán jellemgyengeség, viszont az előbbi igazi kapcsolatgyilkos, az utóbbi meg majd a közös kassza, költségvetés stb. kérdését nehezíti meg.

Mondjuk nem tudom, hogy az, hogy valaki nem ért a pénzügyekhez, meg az, hogy "beleássa magát a könyvekbe, kialakít magának egy képzeletbeli világot", mennyiben függ össze...

2017. ápr. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!