Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szex a szerelem vagy szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a szerelem vagy szerelem a szex? ==> Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben két lánynak udvaroltam elhalmoztam őket rózsával és minden jóval több százezres összegben de egyiknek sem kellettem.Az egyik arra sem adott esély hogy közelebbről megismerjük egymást a másik azt mondta tetszem neki de mégis egy másik férfival jött össze.Előttük több mint 10 nővel feküdtem le és náluk rögtön a bugyiba nyúltam sosem volt ellenkezés komolyan egy esetben 10 perc ismeretség után pedig még párja is volt a hölgynek akinek azóta gyereket is szült.Az utolsó barátnőmet is egy órája ismertem csak mikor nekem adta magát ami nekem abszolút nem tetszett de ettől függetlenül együtt voltunk 2 évig.A két mostani nő küzöl amelyiknek tetszettem azt mondta ajándékok helyett jobb a kis punc*kájához nyúltam volna és elgondolkodtam ezen... tényleg a nők már semmi féle udvarlásra nem vágynak csak hogy ágybavigyék őket azonnal?Azé a férfié lesz a nő aki előbb megdönti? A 2 éves kapcsolatomnál elejinte semmit nem akartam csak hogy ne kelljen megint pu*ci után szalandom de aztán olyan jó volt vele nem akartam hogy mással is lefeküdjön míg végül csak ő járt a fejembe és ráébredtem: szerelmes vagyok.Az utóbbi két lány közül a másikba pedig beleszerettem anélkül hogy megismertem volna vagy lefeküdtem volna vele és úgy érzem nagyon elrontottam azzal hogy udvaroltam neki és nem nyúltam gyorsan a bugyiába. Fiúk lányok férfiak és nők ti mit gondoltok erről?
2017. febr. 20. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Gazdag fantáziával megáldott ember lehetsz.
2017. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ez a zagyvaság amit itt összehordasz? Őszintén szólva röhögőgörcs kerület amikor egy nem túl értelmes ember von le a nőkről következtetéseket... az eszedbe sem jut, hogy normális nő hozzád sem szól???
2017. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Értem a problémád. Én mint bombanő, mindig hasonló helyzetekbe kerülök, mert csak a pillantásomtól is elájulnak a férfiak, ezért kerülöm is a forgalmas utakat, autópályát, mozgólépcsővel is vigyáznom kell, nehogy katasztrófa történjen.
2017. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hülyeségeket írkáltok és nem értiktek a kérdést de 2. válaszoló akkor annyit mondhatok neked hogy nem sok értelmes nő van a világon a válaszodból kiindúlva.
2017. febr. 20. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!