Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a barátom. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Elég rossz időszakon megyek át, jó lenne odabújni mellé és a karjaiban aludni, de csak egy hét múlva találkozunk. Ha beszélek vele csak még jobban hiányzik. Próbálom lekötni magam, napközben nem is olyan rossz, csak éjszaka nem tudok aludni. Tudom, hogy ennél sokkal nagyobb problémák is vannak az életben(nekem is), de nincs valami jó tanácsotok? Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni?

2017. febr. 21. 00:14
 1/4 anonim válasza:
Csoki tv zenehalgatas, nekem ezek be szoktak valni ki tartast
2017. febr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lenne az igazán rossz időszak, ha 1 hét múlva sem találkozhatnál vele.Nem?? Értékeld át magadban a dolgokat.
2017. febr. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vok. Az egy hét múlvát sem értsd úgy, hogy többet sem láthatnád. Na az rossz időszak lenne.Ez így nem az. Ugrándozhatnál boldogan a virágos kis réten, a boldog várakozással a kis lelkedben, hogy nemsokára találkozhattok.Így kell ezt nézni. De te helyette saját magad keseríted magad se tudod mivel. Szóval igen át kéne gondolnod magadban pár dolgot.
2017. febr. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam hasonlóan kb egy hónapja. Iszonyatosan szomorú voltam amikor barátom elment, sírtam meg minden. Most is hiányzik de úgy érzem már tudok uralkodni az érzés felett. Ha elmegy akkor próbálok arra gondolni mi minden jót csinálunk a következő hétvégén, meg lefoglalom magam, tanulok :)
2017. febr. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!