Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Urak! Kedveseitek szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak! Kedveseitek szoktak hős nek nevezni? Ha igen miért? Hölgyek! Szoktátok párotokat hősnek nevezni? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. :)

2017. febr. 21. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nem hallottam ilyet a párom szájából.

De igazából, nem is kell. Néha beismeri, elmondja hogy miket értékel bennem nagyra. Ezek a visszajelzések nagyon jól szoktak esni, és elegendőek is...

2017. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Mert megette a kelkáposzta főzeléket.
2017. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Apróbb dolgokért is már neveztem hősnek, pl.: felkapott, mikor észrevette, hogy egy hatalmas béka mellett ápolom a virágaimat, amit nem vettem észre és tudja, hogy mennyire félek tőle. Amikor elfogy valami otthon és munkából hazafelé ő még beugrott nekem érte. Vagy vendégek jönnek, de én még épp az ebéddel foglalatoskodom ő kikészíti helyettem a rágcsálnivalót.


De van, amikor tényleg igazán hős volt a szememben a férjem. Amikor vigyázott az öcsémre egy rockkoncert alatt és amíg az öcsém élvezte a zenét, ő vigyázott, hogy senki nem pogózza le és közelébe nem engedett senkit, vagy amikor megmentett egy kutyát, mert fel volt akadva a kerítésre a láncánál fogva. Vagy, amikor kificamítottam a bokám egy túrán és ő a karjaiban hozott le a hegyről.


Én büszke vagyok a férjemre!


(Le lehet pontozni a mások szerint "nyálas" szövegért és mivel sokan nem hiszik el, hogy vannak még olyan párok, akik, tisztelik és szeretik is egymást!)

2017. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 icu75 ***** válasza:
75%
Igen amikor levette rólam azt a rusnya pókot! El is énekeltem neki hogy:te vagy a legnagyobb hős a világon...
2017. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Micsoda? Engem már nevezett így. Azt mondja rám Hőscincér. Na vazze!
2017. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam.

Bár inkább a kapcsolat elején beszéltünk erről, hogy pont olyan, mert mindig kiment a bajból és egyszerűen tökéletes és makulátlan erkölcsi tekintetben is.

Bármikor ott terem ha hívom meg ilyenek. :)

2017. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
49%
Nem, mert nem tudok róla, hogy megmentett volna mondjuk egy népcsoportot a népirtástól vagy valami :D
2017. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem. ez nekem nagyon nyál.
2017. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Adva van a kérdés, tehát én elveszem. :D Köcce. Szóval, engem már hívtak Hősömnek. Én is hívtam a lányt Hősnőmnek. :) De miért kérded? :)
2017. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
maximum elég nagy adag iróniával megfűszerezve mondok ilyet egy csókának
2017. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!