Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő, ha egy szempillan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha egy szempillantás alatt egy életre beleszerettem valakibe?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit egy társaságban, ahová érkezett, közénk. Se látok se hallok azóta a kialakult érzelmeim miatt. Lenyűgöz a belsője és a külsője egyaránt.

Nyilván, ha rám ilyen hatást gyakorolt, akkor sok más, nálam jóval vonzóbb, szebb, okosabb nőre úgyszintén. Úgyhogy valószínűtlen hogy megragadom a figyelmét és többet akarna tőlem.

Ő megnyerő és lehengerlő, intelligens, kedves, segítőkész, szerény, szorgalmas, sikeres, udvarias, remek beszélgetőpartner, rendezett, igényes, helyes, erős, magas, aranyos, és hát kibököm a végén ezt is: bugyinedvesítő, pulzusemelő...

Annyira szép a belsője, igazgyöngy a műanyaggolyók közt. Ezzel nem azt mondom, hogy nem ismerek rajta kívül igazgyöngyöket, de ebből van kevesebb. És e mellé megvan a férfias belső kisugárzás is, és persze a külseje, ami meg az én ízlésemnek pont tökéletes.

Nyilván nem minden nő áradozna róla úgy mint én, pl. a legjobb barátnőmről bizton tudom, nem jönne be neki túlzottan, teljesen más az ízlése. De biztos hogy sok nőnek megragadja a figyelmét. Én pedig, mint ahogy fent is írtam, nem viccelek, de egy életre belé estem, és nem kellett hozzá, csak egy este.

Számomra ő az ideális férfi, aki az én ízlésemnek minden tekintetben ideális, ő A férfi, ha értitek. Azóta kérdeztem embereket róla, akik ismerik kisebb kora óta, és amiket meséltek, mind alátámasztották a kialakult érzéseimet.

Évek, de talán még évtizedek múlva is róla fogok ábrándozni... Hogy milyen lehet nap mint nap vele lenni kapcsolatban... Hogy milyen lehet ha ő fektet meg az ágyban... Biztos méretes van neki, és olyan határozott és kitartó az ágyban, mint az életben, és elsődleges neki a partnere élvezete, hisz ilyen a személyisége.

Bárcsak egy közös ismerős elintézné, hogy randizzunk! Hátha, hátha, hátha mégis lenne nálam esélyem egy ilyen randin!!! De az a baj, szerintem mint nő, nem keltettem fel az érdeklődését. Beszélgettünk, és biztos szimpatikus vagyok neki, de nem éreztem rajta olyasmit, hogy tetszenék neki, szeretne lenyűgözni, meghódítani. Kedves volt és segítőkész, meg úriember, mert ilyen, de egyébként nem éreztem rajta azt a pluszt, amit azokon a férfiakon, akiknek bejövök.

Jaj istenem, olyan finom illata volt! Úgy szerettem volna... Nos, mikor mit szerettem volna. Az elején megölelni. Utána dús ajkait megcsókolni. Később a nyakát harapdálva leteperni. Később pedig, mikor már álmos voltam hajnalban, csak összegömbölyödni az ölében, az ölébe vagy a mellkasára hajtani a fejem.

Azt sem tudom, fogom-e még látni. De ha nem is látom többé, akkor sem fogom feledni. De azt hiszem fogom még látni... Bárcsak olyan lány lennék, akire felfigyel egy ilyen férfi!

Úgy képzelem, egy olyan nő illik mellé, aki magas és intelligens mint ő, és finom eleganciával, nőiességgel öltözik. Máskor meg laza, kényelmes, de rajta cukinak ható ruhákban van. Valaki, aki alig sminkel. Valaki aki ápolt, igényes, illatos mint ő. Valaki aki vékony, jó alakú, fitt. Valaki aki méltóságteljes kiállású, másokra hatást gyakoroló mint ő... Hát, a leírt nő és én sok tekintetben ég és föld vagyunk. :'(

Én még ilyen férfivel nem találkoztam, legfeljebb halvány másával, és azzal is csak filmekben. Nem azt mondom, hogy ő az atyaúristen akinek senki sem ér a nyomába, hanem azt mondom, hogy ő olyan, mintha az én igényeimre szabták volna.


2017. febr. 22. 05:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

"Nyilván, ha rám ilyen hatást gyakorolt, akkor sok más, nálam jóval vonzóbb, szebb, okosabb nőre úgyszintén. "


Nyilván, nem, hisz kinek a pap, kinek a papné.Te hány éves vagy? Szerintem idealizálsz valakit, és ez egy álomvilág.

2017. febr. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát első, te se olvastad el. Kioktatsz oylasvalamiről, amit magam is 2X leírtam.
2017. febr. 22. 05:55
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
De hogy kedves is legyek, a teendőt leírtad, hisz nem magad képzeled mellé,hanem valaki,aki ápolt,igényes stb...Aki nem te vagy?:))) Azért ez durva.Megoldás, álmodozz róla még 10 év múlva is. Kellemes álmokat!
2017. febr. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Írtál Te itt elég sok mindent Kedves kérdező...
2017. febr. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit tudsz tenni? Semmit. Nőként kezdeményezni lealacsonyító dolog, elveszi a női tartásodat. Ha ő nem kezdeményez nálad, akkor nem fogtad meg és tovább kell lépni. Amit most érzel, az csak fellángolás, tiniként gyakran érez ilyet az ember, idealizál valakit aki elérhetetlen és sóvárog utána. Majd kinövöd(írásod alapján azt vettem le, hogy tini lehetesz).
2017. febr. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudj, de igen ostoba nő lehetsz...
2017. febr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, légy bármilyen is külsőleg, belsőleg, egy odaadó nőnél nincs értékesebb dolog egy férfi számára.

Ez meg bőven elég egy kialakuló kapcsolathoz, utána meg már...bármi jöhet.

Aki ennyire képes szerelembe esni valaki iránt...bár tudná az, akiről írtad.

Valaki ismerős esetleg, aki közvetít?

2017. febr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is "csak" fellángolás, bár a legrosszabb fajta. Velem is volt ilyen, tökéletesnek találtam az illetőt, egyszerűen minden téren megértett és figyelmes volt velem, teljesen elcsábított, viszont nem csak velem tartotta ezeket a tulajdonságait, mert mindenkivel nagyon rendes volt. Gondoltam én megvan a kölcsönös vonzalom, lesz valami. Hát, végül is lett, lefeküdtem vele (ami tény, hogy jó volt), de aztán már nem keresett csak hónapokkal később részegen. Na így kell kiábrándulni, pedig majdnem annyira szerettem volna vele lenni mint te ezzel a férfival.
2017. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem kissé kamuszagú.
2017. febr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Tegyél érte, hogy tiéd legyen. Azt így felületesen nem tudhatod, ki kell neki. Megálmodod, ki való mellé:) Lehet, ő, a te általad megálmodott nőtől menekülne.

Az meg hülyeség, hogy legyen női tartásod, ne te kezdeményezz. Ami, aki kell az életben, azért tenni, harcolni kell. Mellékesen, én is fél óra beszélgetés után így éreztem. Tettem érte és több tíz éve együtt vagyunk.

2017. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!