Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes igazán, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes igazán, ha közben valaki másra is gondolok néha?

Figyelt kérdés

Az első fiú akibe tényleg szerelmes voltam csak plátói volt...vagyis tetszettem neki,de a korkülönbség miatt nem akart kapcsolatot.

Most együtt vagyok egy ugyanennyi éves sráccal,akit tényleg szeretek,ebben biztos vagyok.

De az előző fiú még sokszor eszembe jut és továbbra is fáj,hogy nem voltam neki elég jó.

Valaki eseteg hasonló helyzetben? Normálisak ezek az érzések vagy nem is vagyok igazán szerelmes a jelenlegi barátomba?(bár én állítom,hogy az vagyok és mindentől függetlenül sokat javultak az érzéseim a "plátóival" kapcsolatban).



2017. febr. 22. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Ha eledallna, hogy megbanta, hogy nem kellettel neki es probaljatok megis meg, mit reagalnal? Ha elhajtanad, es nem csak pillanatnyi zavarodban, akkor nincs gond.
2017. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy szereted-e még, ahogy az előző is írja, kit választanál ha most beállítana.
2017. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Legtöbbször a mostani barátomat,de néha el kell gondolkodnom...az elég nagy baj?
2017. febr. 22. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi gond. Nem feltétlen szereted már a régi udvralód, csak ott motoszkál a fejedben a "mi lett volna ha..". Raadasul eleg mely érzelmi nyomot hagyott benned ez, szóval természetes, hogy sokszor gondolsz rá is. De úgy vagyok vele, ha jelenleg boldognak erzed magad, akkor nincs gond :)


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

Anno engem is a korkülónbseg miatt utasítottak volna, nekem is sokszor eszembe jut a srac, annak ellenere h mar nem vagyok szerelmes belé. Akkor voltam 16-17, most már 18,5. Szoval masfel ev eltelt es azota is eszembe jut a "mi lett volna, ha"

2017. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden, számunkra vonzó tulajdonság egy emberben nem lelhető fel, ezért nyilván vágyunk olyasmikre amit a társunk nem tud vagy nem akar megadni, de mégis őt választjuk.


Vagy elengedjük és kísérletezgetünk tovább máshogy másokkal, ez persze igen kockázatos is lehet, el is veszíthetünk valakit végleg.

2017. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen beteljesületlen nagy szerelmek hosszú hosszú évekig elkísérik az embert. Nem csak téged, mindenkit.

Az exemnek öt közel két éves kapcsolat kellett ahhoz, hogy kihűljenek az érzései a legelső nagy szerelme iránt. Ez tesók között is minimum 10 évet jelentett. És nekem is van ilyen élményem, bár az nem tartott ilyen sokáig, de beletelt néhány évbe.

Ez az ha eléd állna kit választanál tanács pedig szerintem sem túl effektív. Legalábbis én nem rúgnék fel egy működő kapcsolatot olyan személlyel, akit nagyon szeretek csak azért, hogy együtt lehessek azzal, akibe szerelmes voltam x évvel ezelőtt.

A lelkiismeret furdalást amit okoz pedig valahogy helyreraknám magamban. Mert nyilván okoz.

2017. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!