Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Új párkapcsolat/szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párkapcsolat/szerelem?

Figyelt kérdés

sziasztok, 3 év után szakítottunk exemmel (aki az első igazi szerelmem volt) ez 10 hónapja történt most megismertem egy nőt jó fej , humoros , intelligens, őszinte, nem is néz ki rosszul én ezeket keresem egy nőben.. isteni vele a szex... viszont nem érzek semmit.


Eddig 5 randink volt 2 x már együtt aludtunk , de semmi ha vele vagyok jól elvagyunk, de ha nem vagyok vele akkor nem is hiányzik meg nincs az az érzésem hogy jó lenne vele lenni, mint anno exemmel.


Nem tudom mitévő legyek mert ő ahogy beszél azt kezdem levenni hogy kezd egyre jobban megkedvelni.. Nem tudom érdemes-e várnom hogy hátha kialakul valami vagy hagyjam már most mert ha most nincs semmi akkor később se lesz :/



2017. febr. 22. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Később akármi is lehet. Életem egyik szerelme olyan lány volt, akivel jó volt haverként együtt lenni, de évekig még csak nem is tetszett se külsőre, se nem éreztem olyanféle vibrációt, ami nő és férfi között van jó esetben. Kifejezetten fiúsnak láttam őt külsőre.


Néhány év haverság után viszont beleszerettem, és vonzódni kezdtem hozzá.


Oké, ilyen szélsőségesen ritka a fordulat, de evvel azt kívántam jelezni, hogy olykor még ilyen szinten is megeshet, hogy változik a vonzalom.


Köztetek meg minden jó, csupán részedről az érzelem hiányzik. Ráadásul csak pár hete ismerkedtek. Szóval bármi lehet még ebből, szerintem folytasd még legalább pár hónapig a randit meg a szexet vele, és csak utána döntsd.


De persze hallgass a szívedre, az az első. Bár, látod, az én megérzésem anno "megcsalt" eleinte, néhány évre. :)

2017. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 hónap után még simán lehet, hogy az ex van a fejedben/lelkedben. Hát... tarts egy önvizsgálatot, hogy mi az, amit igazán szeretnél. Utólag nem kellene kicseszni egy normális nővel, legalábbis nem elhitetni vele, hogy minden oké. Esetleg meg is beszélheted vele ezeket a dolgokat, ha olyan jófej. Lehet csak türelem kell az egészhez.
2017. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen vagyok nem akarok kib*szni vele. Nem az a fajta ember vagyok.
2017. febr. 22. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Adj egy kis időd a dolognak szerintem...

Amúgy megpróbálhatnád azt, hogy ahelyett, hogy azon agyalsz, hogy megszereted-e vagy sem, megpróbálnád élvezni vele az időt és a helyzetet. Kicsit jobban megismerni.


Persze, ha folyamatosan ez motoszkál a fejedben, akkor úgyis ki fogsz szállni belőle.

2017. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd megérzi Ő is hogy nem érzel semmit. Nem sok idő, lehet már tudja is.
2017. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom.. sokan azt mondják hogy olyan mint az első szerelem olyan nem lesz már soha.. nem tudom mivel nincs elég tapasztalatom, nyilván azért gondolkodok rajta mert nem akarom megbántani hogy vele vagyok 1-2 hónapig hogy talán érezni fogom-e azt amire vágyom vagy nem.
2017. febr. 22. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!