Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Álszentség azt állítani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álszentség azt állítani, hogy egy párkapcsolatban nem számít annyira a külső?

Figyelt kérdés

Én férfiként kijelentem azt, hogy számomra nagyon fontos az, hogy tudjak vonzódni hozzá, kívánjam testileg, örömmel csókoljam és ne legyen számomra szódával elmegy típus.

Sok embertől azt hallom, hogy megszépít a belső és szebbnek láthatjuk később. Hát én nem ezt tapasztaltam aki kezdetben se tetszett az később se tetszett, de ha jókat beszélgettünk lánybarátnak tökéletes, de nem partnernek. Persze a belső értékek is fontosak, minthogy tudjon szeretni, tisztelni, megértő legyen, komprumisszumképes, hűséges stb.

Azt kijelenteni, hogy nem nézem annyira a külsőt, amikor egy párt úgy választunk magunk mellé, hogy lehet mellette fogjuk leélni életünket és az a szép amikor különlegesnek látjuk, szerintem elég álszent és aki megteszi az nem hinném, hogy mindig fogja kívánni a párját, hanem később elakarja hagyni vagy megcsalni.


2017. febr. 23. 11:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen igen, álszentség. Az fogja az ellenkezőjét állítani, aki önmagát mentegeti, főleg, hogy egy tartósabb kapcsolatban meg szokott jelenni az amolyan "jóléti elkényelmesedés" (+ kilók, öltözködés igényességének alábbhagyása, stb.). Ezt még a jó kezdéssel is csak egy határig lehet tolerálni (akaratlanul is), hiszen az emberek nem fogadnak vakságot, látják a szépet, az átlagost, stb.-t is, úgy az utcákon, mint akár a munkahelyükön.
2017. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Számít, persze, valamilyen alap szinten legalábbis fontos, hogy tudjon vonzódni az ember a párjához. Ez a "belső megszépít" szerintem a határeseteknél igaz, amikor érzed, hogy külsőre nézve rezeg a léc, de miután megismerkedsz vele és egy totál normális személyiség, akkor "benyeled" azt a kis rést, amivel a léc alatt van. Nyilván aki nagyon nem az eseted, azon ez nem segít, belőlúk (is) lesznek a barátok.
2017. febr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!