Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék rávenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rávenni egy fiút, hogy bátrabban közeledjen felém, többet beszélgessünk stb?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egy suliba járunk. Egy évvel fölöttem jár. Az eddigiek alapján tetszik nekem és elvileg én is neki (még az ANYJA szerint is), viszont nem túl bőbeszédű, könnyen zavarba hozható és kicsit zárkózott, visszahúzódó szóval nem az a tipikus kezdeményező típus. Szeretném jobban megismerni és beszélgetni vele, viszont nem szeretnék nagyon rámenősnek tűnni...

2017. febr. 24. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem a legtöbb amit elértem az az volt hogy szimpatikus legyek egy csaj (aki tetszik nekem de le se szar) anyjának (egyértelmű utalást tett). 22/F
2017. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen visszahúzódó a srác akkor nyugodtan légy kezdeményezőbb!

Én is ilyen vagyok és eszembe sem jut azt gondolni, hogy rámenős vagy könnyűvérű az a nő aki érdeklődik, és kezdeményez.

Szerintem ő is örülne ha látná hogy érdeklődsz, és aztán ő is felszabadultabb lenne, én legalábbis így vagyok :)

2017. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, én sajnos nem tudom megkülönböztetni, hogy valaki félénk vagy nem akar semmit. Én arra hajlok, hogy aki nem hívja el a kiszemeltjét találkozni, az valójában nem akar semmit. Nekem a nézés, zavarba jövés, "a Géza azt mondta, hogy bejövök neki", a "rám írt facebookon" nem jelent valódi érdeklődést, bár én már idősebb vagyok.
2017. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:
Esetleg...netalántán...neadjisten...te is kezdeményezhetnél.
2017. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2-nek igaza van, egy kis kezdeményezőkészség az elején csodákra képes ilyen esetekben.
2017. febr. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!