Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy úgy éreztétek nagyon elszúrtatok valamit, aztán az élet adott még egy második esélyt?

Figyelt kérdés
Randizás, kapcsolat, szerelem terén..
2017. febr. 25. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott még nem, minden más téren viszont igen..
2017. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer. Az illetőnek akivel kavartam volt egy régi szerelmi ügye amibe beleszóltam és nem hagytam hogy lecsendesüljenek a dolgok. Aztán pár hónapra rá felketesett és újra csalódás lett a vége..
2017. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2017. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeret kétszer, aki szeretett:

aki üdvözült, nem üdvözül újra!"


Alekszandr Szergejevics Puskin

2017. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,volt, a változás törvénszerű. De ehhez kell egy hozzáállás is. Az alapdolog az, hogy te állj készen az újra és ha nyitsz, akkor a lehetőségeket észre fogod venni. Amíg bánkódsz és a saját hibáiddal vagy elfoglalva, addig nem is fogod meglátni az újlehetőségeket.

Ezt tapasztalatból írom, persze ezt így elég nehéz elképzelni és kivitelezni is, sok energi kell hozzá, de megéri.

2017. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen velem volt ilyen. 2014 nyarán megismerkedtem egy nagyszerű férfival. Az elején nagy volt a szerelem aztán elkezdtünk veszekedni a sok munka miatt nem tudtam olyan sokat találkozni vele volt olyan ,hogy 3 hétig nem találkoztunk. 2015 januárjában szakított velem. Aztán nem is beszéltünk egyáltalán nem. Még ugyan abban az évben áprilisban épp besegítettem egyik ismerősöm éttermében és ő bejött oda . Úgy felkavart ,h ismét láthattam. Rájöttem,h én nagyon szeretem őt és bántam ,h elrontottam. Na azóta is együtt vagyunk :) ő 29 éves.


25/L

2017. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6:

Jó ilyeneket olvasni, örülök, hogy nektek sikerült!

Nekem is volt egy olyan lány az életemben, akit be nagyon szerelmes voltam és ő is engem, de neki sok volta gondja, a tennivalói és mivel keveset tudtunk találkozni, én is veszekedtem vele és persze szakított velem. Sajnos mi nem tudtunk újra együtt lenni, pedig reménykedtem benne, hogy talán egyszer összefutunk. Ugyan túl vagyok rajta, most i van egy barátnőm, akit nagyon szeretek, de mégsem tudom annyira, mint azt a lányt.

2017. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt de kêsőbb összejöttünk elkezdtünk ujra beszêlni de csalódàs lett a vége!Utàna még beszélgettünk de csak kinlódtunk veszekedtünk ês nem lett belőle semmi sem!Én bànkódtam lett volna egy pasi de elszalasztottam meg addigra nem hittem hogy majd egy normàlis kapcsolatban létezni tudok !Azota is bànom hogy nem adtam legalàbb egy esélyt neki !
2017. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!