Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám őt elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám őt elengedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem szerettem volna ezzel foglalkozni,de már tényleg nem tudom mit tegyek:( A sztori röviden annyi,hogy 7 évvel ezelőtt nagyon beleszerettem egy srácba akit azóta is rettenetesen szeretek. 7 év után sikerült összeszednem magam és elmondani neki de csak annyit mondott rá hogy jelenleg barátként tekint rám és reméli hogy ez sokáig így marad...többen is mondták hogy próbáljam meg mással, de 7évig és még most is képtelen vagyok bárkire úgy tekinteni,egyszerűen nem érdekel senki olyan szinten :/ Nem érti hogy mit szeretek benne és szerintem el sem hiszi hogy ennyire szeretem :( Még elvileg nem volt barátnője és elég zárkózott/szerény.Azok ellenére h nemet mondott még akkor is próbáltam közelebb kerülni hozzá,még ha csak egy kicsit is tudtam vele lenni az is boldoggá tett :'/ De bekell látnom hogy tényleg le kell mondanom róla de nem tudom már hogy mit tegyek,a 7 évben kb 2évig nem láttam és nem beszéltünk de az sem volt elég hogy kiszeressek belőle,7évet "végigpityeregtem" érte és vártam rá...most megpróbálok nem beszélgetni vele(eddig szinte majdnem minden nap beszéltünk) de tudom h ez sem fog segíteni...az sem megy ha elkezdek mással ismerkedni mert ha már több lenne barátságnál automatikusan utasítom el mert ezt a srácot szeretem :'( keresnem kellene valami apácazárdát? sosem szerettem még ennyire senkit nem tudom hogyan tudnám Őt elengedni..:(

Egy lány



2017. márc. 3. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Első néhány percet ajánlom szíves figyelmedbe.

2017. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy iszonyatosan mély érzés lehet, ha már 7 éve szüntelenül tart, de meg kell adnod az esélyét annak, hogy ugyanezt - vagy egy még mélyebbet - egy másik pasi hozza ki belőled. Nem lehetsz ennek a srácnak a börtönében, amíg világ a világ, telik az idő, sok mindenről le fogsz emiatt maradni. Legalább most megtudtad, hogy milyen a pasi-zsánered, sok ilyen fickó szaladgál szerte az országban, majd lesz köztük olyan, aki ugyanígy betoppan az életedbe és az az érzés majd überelni fogja ezt a mostanit.

Tudom, ez ilyenkor a legrosszabb tanács, amit adni lehet(hiába van sok pasi még az országban, ha neked csak az az egy kell), de el kell őt engedned, nincs mese. Az idő elrohan melletted.

2017. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első kommentelő remélem most rohadt viccesnek találod magad de legalább elvagy magaddal(szánalmas)....második,teljesen igazad van és próbálnám magam mögött hagyni de úgy érzem kettőt lépek előre hármat meg vissza. Sok hozzá hasonló srácot ismerek de még egyik sem fogott meg ennyire mint ő. :/
2017. márc. 3. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Csábísd el. Ez nem volt jó ötlet, hogy egyből azzal indítottál, hogy szereted.
2017. márc. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!