Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magyar nő-Zsidó férfi, működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar nő-Zsidó férfi, működhet köztük párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Összejönnének ők magyar nővel?

Lányok,akinek van,volt zsidó párja mesélhet.Köszönöm!:)



2017. márc. 5. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Talán össze, de


1.Meg kell tanulnod kóserül főzni

2.És persze a maceszgombócot is.

3.Idétlen sapkát fog/szokott hordani

4.Hosszú, ronda pajesz

5.Filléreskdés, mindenben üzletet keresés

6.Görhes, gyenge testalkat

7.Rettegés mindennap a "fokozodó antiszemitizmus" mumustól

8.Kiterjedt család, kötelező mindenkit megismerned

9.Szombaton zsinagógában untakozás

10.Menő zenére táncolhatok a lagziban

2017. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Kezdetnek nem artana rajonni, hogy a "zsido" az nem egy nemzetiseg...
2017. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

#2


Ha azt írná rájuk, hogy "faj", akkor még bajba is kerülne a hatóságok előtt, szóval nem tudom mi a helyes kifejezés.


Az biztos, hogy külön kell kezelni őket, ezt el is várják.

2017. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#3 Dehát amiről te beszélsz az megkülönböztetés. Ja, hogy most ellentmondáshoz értünk ?


:L

2017. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4


Pontosan erre az ellentmondásra kívánok rávilágítani.

2017. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 Hmm tudod mire jöttem rá. A nők ezért vannak oda értük elvégre követik a hibátlan női logikát.
2017. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
En arra celoztam, hogy a zsido az egy adott vallas koveto embert jelol, nem lehet egyenloseget tenni a magyar szo es a zsido szo halmaza kozott (hogy nemzetiseget jelolo szavak). Tehat egy magyar lany is pontosan ugyanugy lehet zsido. Picit rosszul van megfogalmazva a kerdes ilyen szempontbol, csak erre gondoltam. Es sokaknak ez nem tiszta, valamint ha magyar/zsidorol beszelunk, akkor ket teljesen kulon halmazrol van szo.
2017. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7


Akkor a kérdés viszont így hangzna helyesen, hogy "Gój nő - zsidó férfi, működhet köztük párkapcsolat?"

2017. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ejj ezeket a komment viták...


Fő kérdés mennyire zsidó az a férfi? Mert ha ortodox (kipa, csak kóser kaja, gyakori zsinagóga, na meg péntek estétől szombat estéig még a villanykapcsolóhoz sem nyúlhatsz)- akkor az sztornó. De a zsidók többsége nagyjából ugyanolyan mint mi, csak tudja hogy ő zsidó, és karácsonykor hanukát is tart. De minden másban ugyanaz mint a magyar. Ez esetben működhet.

Bár hosszú távra lehet hátrány hogy a zsidóság női ágon "öröklődik" (ezt zsidó fiútól hallottam, hogy ezért lenne jobb egy zsidó nő)

2017. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem ortodox-zsidó,talán,ha ő maga is elég rugalmas,meg a nő is.
2017. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!