Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy valaki nem tud szerelmes lenni? Valaki van meg igy ezzel?

Figyelt kérdés
Volt már több párkapcsolatom is és jól elvoltam velük egy darabig de szerelmes nem voltam, pedig volt akivel 3 évig voltam együtt. A szakítások meg se viseltek.. A barataimnal latom, hogy hónapokig rosszul vannak, sírnak, keresek az exuket folyton ra gondolnak.. Nekem meg semmi
2017. márc. 15. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csaj vagy, akkor totál exem2.. bár.. azért azt ha kidobták, 1-2x azért sírt, aztán jött a következő :)

Igen, az ilyen emberek nem szerelmesek, valószínűleg..

Csak vonzódást éreznek max, de szerelmet fix, hogy nem :)

2017. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy barátság extrákkal.
2017. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok és nem akarom hogy jégkiralynonek tartsanak en tenyleg szeretnék szerelmes lenni.. De egyszerűen nem alakul ki bennem semmi ilyen
2017. márc. 15. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szerelem az nagyrészt kémia és szerintem sok függ attól milyen élethelyzetben vagy, találsz-e valakit akivel passzoltok. Nekem volt egy nagy viszonzatlan szerelem, azóta semmi, a párjaim iránt nem érzek ilyet.
2017. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, nem vagyok szerelmes N
2017. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!