Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan illető, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan illető, akibe szerelmes voltál és kölcsönösnek tűnt a dolog (tehát összejöhettetek volna), de valami mégis közbejött? Mi volt az?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet okként, egy másik személy, egy szituáció, távolság, stb.

2017. márc. 17. 23:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét eset előző hónapban történt és mindkettőnek ugyanaz lett a vége. Az első pasival kavartunk, már csóknál is több volt, aztán ez abbamaradt, majd megint flörtölni kezdett velem. Kiderült, hogy lett valakije (de azért még a mai napig szeret velem így beszélni, pedig durván vissza szoktam szólni). A másik gyors volt, egy estét együtt töltöttünk, sok közös volt bennünk, randit kért, amire végül miatta nem mentünk el és kiderült, hogy megismert egy jobb csajt és azóta vele van. De olyan is volt már, hogy azért nem jöttem össze valakivel a kölcsönös szimpátia ellenére, mert nagyon jó barátom és nem tudtam magam átbillenteni ezen, szóval nem tudtam rá egyszerűen úgy tekinteni, kihasználni meg végképp nem akartam.
2017. márc. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
16 évnyi korkülönbség.
2018. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!