Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még nála esélyem ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még nála esélyem ebben az életben?

Figyelt kérdés

Beszélgettem még az ősszel egy sráccal a Tinderen, nagyon szimpatikus volt, meg minden, de sajnos volt egy téma, amin összeszólalkoztunk, pontosabban, nem értettünk egyet, és emiatt megbeszéltük, hogy akkor jó, maradjunk ennyiben, én meg letöröltem magam. Azóta egyszer felregisztráltam újból, és megint láttam.

Beteges dolog, egyébként, de én még mindig rengeteget gondolok rá, ő volt számomra az álompasi, és mielőtt még megszólnátok, nem az a tipikus 10/10-es srác, sőt, de a lényeg, hogy nekem az volt.

Szóval a kérdésem, hogy valahogy nem tudnék nála egy esélyt szerezni? Valahogy, bárhogy? Elég sok idő eltelt már azóta...hátha.

21/l



2017. márc. 19. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
a megint látod, nyomj rá tetsziket. Mi bajod lehet?
2017. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ám, de ha nem tetszikezik vissza?

Ennél biztosabb módszerre lenne szükségem.

2017. márc. 19. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod esetleg a teljes nevét? Mert ha igen, esetleg felkeresheted facebookon is. Vagy akár a keresztnevéből és a lakhelyéből is el tudsz indulni facen keresni. Jobb megoldást én nem tudok :(
2017. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszikel vissza, akkor elég egyértelmű, hogy nincs esélyed, akkor megpróbáltad, nincs miről beszélni.
2017. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!