Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megérintődtem egy nő által,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérintődtem egy nő által, de élettársam van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen váratlanul történt az egész, nem terveztem becsajozni, hiszen van egy párom évek óta.

Aztán berobbant az életembe, és nagyon gyorsan történt minden: néha úgy érzem, még elég erős vagyok, és hajszál híján sikerül megúsznom, hogy beleszeressek, máskor meg azt érzem, már menthetetlen vagyok, és szerelmes.


Ennek ellenére nem csaltam meg a páromat, nem történt köztünk (még) semmi.


De szenvedek, ábrándozok róla, gondolok rá...


Mit tegyek?


Ami még lényeges:nem érzem magam elég erősnek, hogy újra kezdjem valakivel (Vele), sok csalódáson vagyok túl, tehát a józan ész azt mondja, hogy ne, ne, ne... de elfelejteni sem tudom... a párommal már rég nem vagyok valami happy.



2017. ápr. 8. 06:39
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem nehéz rájönnöd, mit tegyél.A belekényelmesedés, gyávaság miatt nehéz váltanod.Szedd össze magad és válts.Ne rabold a párod idejét sem feleslegesen.Így tőle is elveszed a lehetőséget, hogy találjon olyat, akinek nincs ennyi kínja mellette, mint neked.
2017. ápr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szergej55 ***** válasza:
64%
Gondold végig, hogy megéri-e lila ködöt kergetni azért, hogy 2-3 év múlva ugyanez megtörténjen megint, csak valaki más miatt.
2017. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem ez egy jel hogy nem vagy szerelmes a jelenlegi pàrodba!Ne àlltasd magad!
2017. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Hogy venned a feleseged megcsalna lecserelne? Ezt a kisfiuk kislanyok eretlen ferfiak eretlen nok csinaljak. Apro hibak felnagyitasa az onmagad felmenteseert. Igen ezt megtehetem!!! :) probald meg Julcsit felszedni. Ha sikerult dobd a feleseged. Ha nem,maradsz a helyeden. Aztan a kovetkezoben is elmulik mesz tovabb. Ejj barcsak mindenkinek lenne onismerete 100%os. Kevesebb szenvedo lenne. 16F
2017. ápr. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nincs feleségem, sőt, hivatalosan élettársam sincs, barátnőm van, akivel együtt élek.

szerintem van önismeretem: hogy nem vagyok boldog, azt például már felismertem.


kösz, hogy 16 évesen osztod az észt, várják még 10-20 évet, amíg tapasztalsz is a felnőttek világából vmit.

2017. ápr. 11. 01:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok 20hoz kozeli erettebb egy eletvegeig tarto kapcsolatra. Jo megertem elmultak az erzelmeid a jelenlegi irant.persze boldogtalanul leelni az eleted hulyeseg lenne.De en ismerem magam mar most. Erosen monogam beallitottsagu vagyok a szuleim nagyszulok regota egyutt vannak. Elottem ok a kovetendo mintak. Tudom hiaba teszek majd meg mindent a nomert es hiaba lenne tartalmas. Aki nem elkoltezodo tipus hazassagban sem lesz az. De tudd igy leszel a kovetkezo novel el. Es folosleges a tuz ki nem alvasaval dobalozni. Minden kapcsolatbol a szenvedely elmulik vagyis a lila köd. hiaba fogjatok a vitakat megbeszelni hiaba a jo valtozatos szex hiaba a sok egyeduli es kozos elmeny hiaba mennetek mindennap valahova. Ugyanugy megunod es a megunas idoszakaban kell megjelenni ismet egy uj nonek akitol elveszted az eszed. Ez az ösztönlénység.
2017. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

öreg, te már csak tudod!

vegyél vissza az arcodból!

2017. ápr. 11. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a nagy igazság. Talán fáj? Aki a jot nem becsuli se hasonlo jot nem fog kapni se jobbat!!!!!A ferfiak meg visszakonyorgik magukat a normalis nohoz akit ribire es/vagy harpiara csereltek le. De probald meg. Jojj ossze vele es minden evvegen irj egy osszegzest a kapcsolat alakulasarol fejlodeserol. De gondolj mar bele fajna ha a nod megcsalna? Ha igen akkor meg szereted.
2017. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Vàgyakozol azutàn a nő utàn az nem egyenlő a szerelemmel!Mikor a pàrommal külön voltunk vagy is szakitottunk de nem a pasi végett kb 1hétre rà megismertem egy pasit és chateltünk megfogott igaz nem lett belőle tali de a lényeg hogy egyre többet beszêlgettünk ês hàt a pasirol kiderültek dolgok hogy ő milyen tipusu nőket szereti igy én visszavonulót fujtam megszakitottam vele a kapcsolatot!Én teljesen kiàmbràndultam belöle!
2017. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!