Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy fellángolás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy fellángolás? Elváljak vagy sem?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben tanácstalan vagyok. 2éve vagyok nős, elég korán házasodtam, most vagyok 27 éves. Akkor teljesen biztos voltam abban, hogy a feleségemmel szeretném leélni az életem. Azóta viszont megváltozott pár dolog. Elvégeztem az egyetemet, elkezdtem tanítani.

Művészetet, zenét tanítok és van egy tanítványom, akivel elkezdtük közösen dolgozni, zenélni. Ami annyit jelent hogy ő énekel, én hegedűn kísérem. Alapjáraton elég nyugis lassú zenéket játszunk, amihez kell valamennyi harmónia, kémia. Viszont az utóbbi fél évben talán kicsit elszaladt ezzel az egésszel a ló. Nem csaltam meg a feleségemet, de az érzéseim kezdenek kihűlni iránta. A lány akivel dolgozom, sose akaszkodott rám. Teljesen ártalmatlan, a kedvességével, gyengédségével "varázsolt el"

Nem is tudom hogyan írjam le a szituációt.

Sok dolgot szeretek benne, és ezért lelkiismeretfuralásom van. Mert ott a jeggyűrű a kezemen, de sajnos teljesen értelmét veszítni ha a lánnyal vagyok. Olyankor kicsit olyan mintha más dimenzióba lennék. Nyugodt vagyok, koncentrált, boldog.

A feleségem meg ennek az egésznek az ellentéte. Azért szerettem bele, mert teljesen más volt mint én, teljesen különböztünk. Tűz és víz. Zavar és nyugalom. Zaj és csend.

És én meg nem tudom mit tegyek



2017. ápr. 9. 02:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi. A hiányos intelligenciád elég ok arra, hogy ne kezdjek el veled vitatkozni. Ha te ettől jobban alszol, akkor egy erkölcsi 0 vagyok. :)

A többieknek köszönön a válaszokat, valamennyire letisztult bennem a dolog, de nem sietek el semmit.

2017. ápr. 9. 20:21
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

A hiányos intelligenciád...


te beszélsz nekem IQ-ról?

mikor tanár létedre, egyetemi diplomával azzal védekezel, h. a diák már 21 éves, és szerinted lehet viszonyod vele.

még a saját szakmád etikai kódexével sem vagy tisztában, hogy meddig mehetsz el, és mikortól morálisan rossz, amit teszel.

2017. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:)
2017. ápr. 9. 20:32
 14/14 anonim ***** válasza:
70%-os válaszoló, tisztában vagyok az etikai kódexszel, ahogy azzal is, hogy ezzel ellentétben ilyenek lazán előfordulnak miután az adott tanárral már nincs órája a diáknak - vagy azalatt is. Simán titokban tartják, egyes kollégák meg akár szemet is hunynak efelett. DE ettől függetlenül én se azt mondtam, hogy teljesen rendben van az, amikor egy tanár összejön egy diákjával, amikor azt még vizsgáztatja, osztályozza, stb. Viszont tudod, nem mindig lesz ám a diákja! Úgyhogy nem pont ezzel kellene érvelni, nyugodtan összejöhetnek a későbbiekben.
2017. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!