Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok mutatni abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mutatni abszolút rossz külsejű férfiakat képen?

Figyelt kérdés
Egy férfi vagyok, aki nem elégedett magával és szeretné tudni, milyen másokhoz képest.
2017. ápr. 9. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
2017. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges ezen filózni, mindenkinél vannak rondább emberek. Biztos vagyok benne, hogy még nálad is. :D

Híres emberek közül nekem aki nagyon ronda pl:

[link]


De természetesen egy ilyenhez képest ő is álompasi:

[link]

2017. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Ezek már abszolút rossz külsejűek? Hozzám képest bugyinedvesítően néznek ki.
2017. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Az első hozzászóló által linkelt pasi kimondottan helyes.
2017. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Őt csúnyának mondják, de nekem bejön. Nagyon férfias kisugárzása van, a hangja meg isteni.

2017. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Bereczki Zoli számomra abszolút ronda,de nála a legkevesebb baj a kinézet.Nagyon kiállhatatlan,fogalmam sincs,a Szinetár Dóra mit szerethetett rajta anno.



Ő egy tök jó színész,de valami iszonyat ronda fejre,a fogberendezéséről nem is szólva.Csak szerencséje volt és ez vált a védjegyévé.Hangilag is 12 egy tucat.

[link]

2017. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

# 5: Hát ez az, hogy Cumberbatch nem egy álompasi külsőre, de ugye, hogy mit tesz a kisugárzás?! :)

És ez mindenkire igaz, nem csak a celebekre!

2017. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én meg azt nem értem, hogy Bereczki mit evett Szinetár Dórán :D Szerintem ő egyáltalán nem ronda pasi. Benedict Cumberbatch persze csúnyácska, de nem az az abszolút ronda külsejű akire a kérdező gondolt. Ebből is látszik mennyire különbözőek vagyunk, teljesen relatív :)
2017. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%

Nem tudjátok ti mi az hogy jó pasi :D, úgy látszik meg kell hogy valaki mutassa.


[link] Michael Cera


[link] Gary Oldman


[link] Edward Furlon (nem drogosan, még fiatalon)


[link] Sean Penn


[link] Olly Alexander

2017. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!