Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan alakulna az együttlétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakulna az együttlétetek, ha észrevennétek, hogy a barátnőtök derekára az van tetoválva, hogy "Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne! "?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 14:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

ez valahol a rib**crendszámmal lenne 1 szinten.


Számomra kiábrándító lenne

2017. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Örülnék neki. Egyszerű lenne eldönteni, hogy komoly kapcsolatra alkalmatlan az illető.
2017. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
22%

látod, kérdező, emiatt volt hülye dolog ezt a tetoválásszöveget közzétenned, és szégyelld magad.


itt mindenki komolyan elítélte, minősítette, diszkriminálta a tetoválás tulajdonosát úgy, hogy nem ismerik személyesen, semmit nem tudnak róla.


én értem a tetoválás szövegét: az illető ezzel azt akarja nyilván kifejezni, hogy szeretné megélni az életet, nem fél tőle, nem biztonsági játékos, ez a szabadságról, a spontaneitásról, a kalandvágyról, a bátorságról és nyitottságról szól.


ez egyfajta ars poetica, hogy ennek szellemében él.


bunkók vagytok, hogy elítélitek ezek alapján, kérdező, te meg egy felelőtlen alak vagy, hogy ezt kitetted ide.

2017. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%

#13: Tehát, mi bunkók vagyunk, hogy elítéltük az illetőt, amikor te is elítélsz minket? Bunkózd le saját magad is.

Mi az, hogy semmit sem tudunk az illetőről? :D Hahó, feltűnt, hogy az illetőről és a tetoválásáról van szó? Akkor valamit mégis tudunk róla. Te is írtál az illetőről véleményt. Te is tudtál róla valamit.

Abban nincs semmi rossz, hogy nem venném komolyan. Nem írtam, hogy rossz ember vagy hogy nem söröznék vele egy jót. Annyit írtam, hogy nem venném komolyan. Nem egy tiniszinten ragadt felnőttel tervezek komoly dolgokat. Mi ezzel a probléma?

2017. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem egy tiniszinten ragadt felnőttel tervezek komoly dolgokat. Mi ezzel a probléma?


infantilizálod ("tiniszinten van"), mert tetkója van!

ez előítéletes gondolkodás, és rohadtul sértő!


továbbá látom, nem vagy képes felfogni, mi ezzel a kérdéssel a probléma: a kérdező kiteszi a nagy nyilvánosság elé egy ember tetoválásának szövegét, ami nyilván egyedi, meglehet neki van egyedül az országban ilyen.


és ti meg minősíttitek és értéktelített, negatív véleményeket fogalmaztok meg róla.


ezt a szöveget nem lett volna szabad kiírni!

2017. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

#15: Mielőtt valakit megpróbálsz leoktatni vagy számonkérni, előbb próbáld meg felfogni azt, amit ír. Nem azt írtam, hogy a tetkója miatt van vele bármi bajom. A tetkó szövege miatt van. Mert ez az idézet, bizony egy tiniszinten rekedt személyiségre utal. Randiztam már pár hasonló szintű tetkós lánnyal és a #yolo, #fesztivál, #érettnővagyoookhhhcső szinten hozta mindegyik.


A kérdező miért ne írhatná ki egy tetoválás szövegét? Ezzel semmiféle személyiségi jogot nem sért, mivel az illető személyes adatait nem tette közzé. A tetkó szövege nem minősül személyes adatnak.

És igen, mi minősítjük, elmondjuk a véleményünket. Alapvető emberi jog a véleménynyilvánításhoz való jog. Te is pont úgy minősítettél minket, ahogy mi őt. Neked szabad, nekünk nem?

2017. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy a tetkója miatt van vele bármi bajom. A tetkó szövege miatt van. Mert ez az idézet, bizony egy tiniszinten rekedt személyiségre utal.


semmi közöd ahhoz, ki mit tetovál magára.

egyáltalán nem tinis a szöveg, nagyon is eredeti és vagány.

egy korlátolt tökfej vagy, ha nem érted, hogy ez miről szól.

2017. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%

#17: Látom, te is tiniszinten ragadtál, ezért tiniszinten válaszolsz. Újra leírom: Mielőtt valakit megpróbálsz leoktatni vagy számonkérni, előbb próbáld meg felfogni azt, amit ír.


Semmi közöm ahhoz, hogy ki mit tetováltat magára? Eddig erről szó sem volt. Egy tetkóról kérdezték a véleményünket, amiről TE IS írtál véleményt. Neked sincs semmi közöd, bibibí!

Nem tinis szöveg, hanem vagány és eredeti? Ja, tök vagány és eredeti egy híres írótól idézni... Mert ugye vágod, hogy ez bizony egy idézet? És ugye azzal is tisztában vagy, hogy a carpe diem szintű tetkókkal megegyező? Menj el egy plázába és kezd el keresni, hány emberen találsz ilyet. Jó pár cicababát fogsz találni. Mi ebben az eredeti és vagány?

Korlátolt tökfej vagyok, mert nem értem, hogy ez miről szól? Láthatóan te nem tudod, hogy honnét származik az idézet. Láthatóan, te nem érted, hogy mikről írtam, ezért nagy részét lazán ignoráltad és tök másról kezdtél el írni. Pont, mint egy tini. Attól, hogy valamit te nem értesz, más még nem lesz korlátolt tökfej. Írtam: Simán elsöröznék az illetővel. De az idézet nem egy komoly kapcsolatra vágyó nézetről szól, ezt körülírtad már te magad is.

2017. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

ennyire korlátolt nem lehetsz.


ki mondta, hogy az a csaj azért tetoválta ezt magára, mert ennek bármi köze lenne a párkapcsolataihoz??


ez az életfilozófiájáról szól, semmi köze szerintem ahhoz, hogy mennyire promiszkuid vagy tartós kapcsolatot alakít ki.


az előítélet ereje abban van, hogy szinte leriban*ozod, és könnyűvérűnek titulálod a tetkó szövege miatt.


és ha idézet, az neked, mit fáj??


"leoktatni"


ilyen szavunk pedig nincs, ha már használod.


helyesen: kioktatni.


de kettőnk közül te vagy a kioktató, és egy tetkó alapján kész, előítéletes személyiségprofilt állítottál fel.


szánalmas


ezt tetováld magadra!

2017. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Milan Kundera menő!


ha te ezért leszólod, gyökér vagy!

2017. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!