Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan alakulna az együttlétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakulna az együttlétetek, ha észrevennétek, hogy a barátnőtök derekára az van tetoválva, hogy "Azt szeretném, ha az egész életem egyetlen őrült ötlet lenne! "?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 14:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"a kérdező kiteszi a nagy nyilvánosság elé egy ember tetoválásának szövegét, ami nyilván egyedi, meglehet neki van egyedül az országban ilyen."


Ez legfeljebb a tulajdonost zavarhatná. Viszont mivel a kérdés kiírása belefér az "őrült ötlet" kategóriába, ő talán inkább örülne neki, mint bánná. :)


"semmi közöd ahhoz, ki mit tetovál magára."


Szerintem se, ebben az esetben viszont mindenki viselje őket mások által nem látható helyen és ne mutogassa őket. :)

2017. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem is van tetkóm. Aki tetováltat, az felvállalja, hogy mások véleményt alkotnak erről. De a vélemény szabad.

Mindenki azt tetováltat, amit akar, és ehhez senkinek semmi köze, valóban. De mindenki azt gondol az adott tetkóról, amit akar és ehhez sincs köze másnak.



Nem szabad olyat varratni, amiről képtelenek vagyunk negatív kritikát elfogadni.


Amúgy a kérdésben szereplő tetkó nem egyedi, nem különleges és a helyét tekintve ciki is... Elég lett volna a facebookra kiírni.

2017. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
53%

#19: Nem sértésből kérdezem, de hány éves vagy? Mert ha tini, akkor megértem ezt a szintet.

Kérlek, másold be, hogy melyik mondat alapján ribizliztem le az illetőt. Mert egyik alapján sem. Annyit írtam, hogy komoly kapcsolatra alkalmatlan az illető. Rengeteg hasonló lányt ismerek, akiknek valahogy nem jön össze a normális kapcsolat. Egy részük 18 évesen szült egy gyereket, 1 éves járás alatt. Szerinted, ők mennyire alkalmasak egy komoly kapcsolatra?

Nem ribizlinek tartom őket, hanem éretlennek. Óriási különbség.

Yess, nyelvtannáci is vagy. Kérlek mondd, hogy tényleg csak egy tini vagy, aki nagyon unatkozik. Nincs olyan szavunk, hogy leoktat, mégis használják és mégsem húzza alá. Remélem észrevetted a SAJÁT írásodban, hogy olyan szó sincs, hogy "minősíttitek". Na, gyorsan mondd meg magadnak is, mert a kérdés szempontjából rendkívül fontos dolog ez.

"de kettőnk közül te vagy a kioktató, és egy tetkó alapján kész, előítéletes személyiségprofilt állítottál fel. "

Emlékszel egyáltalán arra, hogy mit írtál pár perce? Elárulom: TE MAGAD IS UGYANAZT CSINÁLTAD, MINT MI. Más szemében a szálkát, a sajátodban a gerendát sem, ugye?

Nem tetováltatom magamra a szánalmas szót, meghagyom neked. Pont olyan "eredeti" lennél, mint amennyire Kundera idézeteket tetováltatni.

2017. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!