Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megőrülök, annyira oda vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök, annyira oda vagyok egy férfiért. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha meglátom, akkor kiugrik a szívem a helyéről, beszèlni alig tudok és hasonlók. Annyira odavagyok érte, pedig tudom, hogy ez nem jó így, mindketten családosak vagyunk. Úgy érzem, hogy számára sem vagyok közömbös.

Férjemmel az utolsó egy évben nagyon megromlott a kapcsolatunk, ez vezethetett oda, hogy elkezdtem más felé kacsingatni.

Náluk sem rózsás a helyzet.

Mondjam el neki, hogy mit érzek?


2017. ápr. 26. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
mondd el
2017. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg inkább a meglévő kapcsolatodat kéne megpróbálni helyre rakni. Ha elromlik és újat keresel, vele jobb lesz tán? Aligha... ott is ezt tennéd!
2017. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet, itt a pasi a főszereplő.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2017. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem is értem, hiszen a kapcsolatok 99%-a jól működik, sosincsenek bajok, mélypontok, 100 év után is nagy szerelem van.

Gondolom érted, amit mondani akarok. Lesz egy másik, aztán ott is jönnek a gondok egy idő után. Az embereknek ugyan igényük van a társra, de a legtöbbjük alkalmatlan a hosszabb együttélésre.

2017. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is váljatok el!

Aztán rakjátok össze amitek van :)

De amúgy meg mi a szarért vagy még mindig 1 év után egy szar kalcsolatban, jó tudom ma ez a divat, dehát akkor is.

2017. ápr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!