Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok azt mondaná, ő nem ragaszkodik annyirra hozzátok, mi ti őhozzá?

Figyelt kérdés
négy éve vagyunk együtt,mivel elég különbözőek vagyunk,sajnos gyakoriak a nézeteltérések,és azt mondja emiatt neki elég változóak az érzelmei az irányomban.Pár nappal ezelőtt viszont ezt mondta,és most a szakításon gondolkozom,de nem tudom mit tegyek,mert szeretem.

2017. máj. 2. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
És a négy év alatt ez nem tűnt fel?
2017. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

beszéljétek meg!

üljetek le, és tegyétek fel a kérdést: van e értelme együtt folytatni?

Soroljatok pro és kontra érveket ilyesmi.

Nehéz lesz, fájni fog. De ez a legegyszerűbb módja.

Így random ne állj elé, hogy szia, bocs de szakítok...

Szóval beszélgessetek egy komolyabbat.

De az sosem jó, ha az egyik fél többet tesza kapcsolatba mint a másik...egy idő után ez valahol ki fog jönni sajnos..nálatok talan ez pont msot van.

Lehet neki már csak egy "megszokás" vagy, ahhoz viszont túl kényelmes, hogy felrúgja a közös életeteket, mert így elvan..

2017. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Feltűnt sok minden de aki szereti a másikat az általában igyekszik mentséget találni a másik számára,a tetteire meg mindenre.De ez amit mondott elég sok mindent megmagyaráz,amivel most szembesültem.Sajnos nem az a típus akivel le lehet ülni bármit megbeszélni,ha elkezdek valami ilyesmit leolt,hogy hagyjam abba a lelkizést.
2017. máj. 2. 10:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Hú, mintha csak én írtam volna. Én 20 éves nő vagyok, sokkal jobban ragaszkodok barátomhoz (21F), mint ő hozzám. Ezt én is érzem, és a környezetem is észrevette már (az ő szülei és az én szüleim is). Plusz egyszer mondta is, és akkor át is beszéltük. Nagyon szeret, ezt ki is mutatja. De nem annyira ragaszkodó. Ezen nem igazán lehet változtatni. Én sokkal bújósabb vagyok, és többször igénylem a találkozást, mint ő. Kompromisszumot kell kötni, és akkor minden rendben lesz.
2017. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utsó:

nálam is így volt, a csjaom pont úgy viselkedett mint te, áén emg úgy mint a párod. a vége az lett, hogy a csajom ráunt, hogy fojton csak ő mutatja ki, és lelépett. szóval NEM nem lesz minden rendben, ha nem változik semmi!!!!

2017. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De az én barátom kimutatja. :P
2017. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az ember egóját azért valahol sérti,ha ő jobban ragaszkodik mint a másik.Főleg ha nőről van szó.

A kimutatás egy dolog,van akinek nehezebb van akinek könyebb.De az én párom teljesen elérhetetlen érzelmileg,soha nem tudom épp mi játszódik le benne,ez is sok vitát szül.Nem érzem,hogy fontos lennék,hogy szeret.Pedig erre mindenkinek szüksége van.

2017. máj. 2. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg gáz, akkor mégse teljesen olyan helyzetben vagy, mint én. Egyáltalán fontos vagy neki, ha ki se mutatja?
2017. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ez az..
2017. máj. 2. 12:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyi idő után már csak a kötődés-szeretet tartja egyben a kapcsolatokat. Folyamatosan ápolni kell, tenni azért, hogy fennmaradjon a vonzalom, szenvedély stb...

Láthatóan ezt nem tettétek meg. Meg kell beszélni, hogy a mostani tétlen állapotnak nincs értelme. Szóval vagy elkezdetek energiát fektetni a dolgokba -tanultok a párkapcsolatok működéséről és megteszitek amit csak lehet- vagy pedig elválnak az útjaitok...

2017. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!