Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kellene megközelítenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene megközelítenem egy idegen lányt?

Figyelt kérdés

A következő helyzet adott:


Pár napja figyelmes lettem egy lányra az egyetemen. Eddig gyakorlatilag a létezése se tűnt fel, pedig az egyik előadásunk közös (nem arra a szakra jár, ahova én, de van egy közös előadása a két szaknak). Azon kívül, hogy nincs barátja, meg hogy nagyon jó tanuló, nem tudok róla semmit. Meg persze tudom a nevét is. Egy ismerősöm így fogalmazott: "csodálkozol, hogy nincs barátja, amikor egyfolytában csak tanul?" Nos nekem ez alapvetően nem lenne probléma...


Viszont én nem tudom, hogy közelítsem meg. Hogy menjek oda hozzá, mit mondjak neki, mikor menjek oda hozzá... Sose voltam jó az ilyesmiben. Soha nem voltam az a fajta, aki csak úgy odamegy egy idegenhez, akiről semmit nem tud (legyen az lány, vagy fiú), és egyszerűen elkezd ismerkedni vele. Inkább hagytam hogy embereket sodorjon az utamba a sors, aztán hagytam hogy alakuljanak a dolgok...


Szóval nem tudom, hogy kell az ilyesmit csinálni :(


20F



2017. máj. 7. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy jó adag bátorság kell hozzá, az biztos, ha még nem csináltál ilyet. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mi a rosszabb, hogy nemet mond vagy, hogy évek múlva visszagondolsz rá, hogy de jó lett volna odamenni?

Én azt gondolom, nem kell túlbonyolítani. Menj oda, amikor egyedül van és köszönj, mutatkozz be és mondd neki, hogy nagyon csinos és szeretnéd jobban megismerni. Hívd meg valamire a büfébe. 27/f

2017. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És, ha nem küld el egyből, hogyan tovább... Mit mondjak neki, miről beszélgessek vele?
2017. máj. 7. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne csak te beszélj, hanem ő is és fordítva. Kérdezz mindig olyat, amire nem csak egyszavas választ tud adni. Pl. Ne azt kérdezd, hogy "Szereted ezt a szakot?", hanem azt, hogy "Miért választottad ezt a szakot, mi vonzott benne?" Ha megy a beszélgetés, figyelj rá, ne a telefonod babráld.

Ha mennie kell, köszönd meg, hogy leült veled beszélgetni, meginni egy kévét és mindenképp kérj elérhetőséget, így tudod keresni. Ha nem akarja megadni, akkor is írd le a számod és mondd, ha meggondolná magát írjon rád. Így a kezébe adod a döntést. Lehet félénk és nem merte megadni, de otthon megbánja és akkor van egy szám a kezében.

2017. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hallottam, hogy te vagy az egyik legjobb az xy tárgyból. Múlt órán nem értettem a ... részt, esetleg el tudod magyarázni?
2017. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az ilyen dolgok annyira nem jönnek magamtól... pedig tudom, hogy bánnám, ha nem próbálnám meg, nem veszíthetek semmit, de mégis... ha ilyen helyzet van, hogy határozottan kéne beszélni, túlságosan is ideges leszek... izgulok, és kikapcsol az agyam, leblokkolok... Aztán ha odamegyek remegő hanggal szerencsétlenül, akkor nem lesz valami pozitív benyomása rólam
2017. máj. 7. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérj tőle segítséget a tanulásban!:)
2017. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idegen lénynek olvastam. :( Űrhajóval.
2017. máj. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állj át csajmágnes üzemmódra.
2017. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!