Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy ő keressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ő keressen?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel sokat dumálunk,de az esetek 80% én írok rá. Tudom, hogy félénk, de szeretném elérni, hogy ő írjon rám többször. Várjam meg amíg magától kezd keresni, ha egy ideig nem írok neki?


18/L



2017. máj. 20. 00:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

# 5


Ha meg érdeklődsz, akkor zaklató vagy...na, de jó iránymutatásod van:DDD


Semmi elítélendő nincs abban, ha az egyik fél egy kis olajat önt az apró tűzre önbizalom növelésül a másik megmozdítására.S NEM azt súgom ezzel, hogy pucéran ugorjon elé:D

Sokaknál a felszínt meg kell kapirgálni, hogy kiderüljön drágakő e vagy kavics.Aki meg csak lusta, az ne is lepődjön meg, ha tahót-férfit fog bár kinek mi kell...


Simán egy közös programra kell elhívnia a srácot ( nem mozi- inkább biliárd vagy valami kiállítás-dumálós helyek ), ami nem randi beütésű, így nincs nyomás senkin-önmaguk lesznek.A pár órás barátkozás után kialakul jobbára, hogy merre tart egyik s másik fél.

2017. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat

Ne értsetek félre , itt szerelemről szó sincs. Mármint tudom, hogy nem szerelmes belém. Viszont egyértelműen érdeklem, mert minden hétvégén megkérdezi, hogy megyünk-e inni és mindig érdeklődő. Sokszor meséli, hogy figyelt hátha összefutunk stb... Szóval szerintem vagy nagyon jó havernak tart vagy kicsit többet gondol ezt még nem tudom. Nagyon sokat és nagykn jókat dumálunk, Csak azért kértem a segítseteket, hogy merjem rámírni és ne higyje azt hogy nem birom

2017. máj. 20. 15:05
 13/15 anonim ***** válasza:
Pont jó az arány. Az elején a férfi keres, és a tapasztalat azt mutatja, hogy a később kiválóan működő kapcsolatokban (több tízezer páros) pontosan ilyesmi aránnyal keres a nő-férfi. 75-25 / 80-20. Kiváló.
2017. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sztem mutass érdeklődést irj rà te ha nem ir vissza akkor nem csak félénksêgből nem ír vissza !Am meg előfordulhat az is hogy van màs a képben is és nem akar megbàntani vele!
2017. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Visszaír és elég sokat beszélgetünk. Szerintetek kérdezzek rá, hogy akar e valamit? Vagy ezt hogy lehetne finoman megtudakolni?
2017. máj. 23. 01:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!