Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan ismerősötök aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan ismerősötök aki szerelmi bánat miatt lett öngyilkos?

Figyelt kérdés
mit gondoltok így utólag róla?

2017. máj. 22. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Volt. Begyógyszerezte magát.

Gyenge ember volt, csak higgadtan vennie kellett volna egy nagy levegőt és át kellett volna gondolnia a dolgokat. Ő a könnyebb utat választotta.

2017. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sok ismerősöm lett MAJDNEM öngyilkos. Főleg kamaszkorban. Aztán valahogy mindenki túlélte, ahogy évszázadok óta túléli mindenki.
2017. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Volt.

Semmit az ég adta egy világon.

Nézd, ha ő akkor úgy gondolta s érezte, hogy ezt nem tudja feldolgozni, megemészteni, annak ellenére sem, hogy barátok, egy puttony ember vette körül, akkor ehhez nincs mit hozzáfűzni a továbbiakban. Na az ilyenre szokták mondani, hogy menthetetlen. Ha menni kell, hát menni kell.

2017. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
még annyit hogy hány évesek voltak? fiúk vagy lányok?
2017. máj. 22. 23:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerelmes nem vagyok, de van akit nagyon megkedveltem és nem úgy alakultak a dolgok,nem érdeklek senkit és nem keres engem ez a srác. Már fizikai fájdalmat érzek, nagyon elvagyok cseszve, soha,soha nem lesz senkim ;((
2017. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem,de ismerek olyat aki azért lett öngyilkos mert véget ért a Naruto..
2017. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Mikor a Dragonbólt vették le a retekről akkor is fenyegetőzött ezzel valami nerd, még újságcikk is lett belőle :D

2017. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Honnan veszed, hogy csak ezért lesznek öngyilkosok? A világ elég elviselhetetlenül szar alapból is, hát még ha valami extra csapás van (szakítás, válás, rokon halála, betegség, csőd stb.), akkor sokan távoznak. Ez az úgymond "utolsó csepp".


Olyat ismerek csak, aki majdnem dohányos lett tőle, de szerencsére mégsem.

2017. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Olyanról tudok,aki megpróbálta megölni magát, ráadásul férfi.

Lelkileg gyenge ember, nem tudta feldolgozni, hogy elhagyták, soha nem volt egy küzdős, kitartó típus. Nem rajta múlt, hogy eltávozzon az élők sorából, de szerencsére a mentőorvos nagyon tapasztalt volt, tudta mit kell tennie.

2017. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, volt évfolyamtársam, nem messze laktak tőlünk.

A suliban az a tipikus nagyhangú, magabiztos verézegyéniség volt. Normális szülői háttér, közösségi élet, jó külső. Minden, amire sokan csak vágynak.

Sejtelmem sincs, mi lehetett a háttérben, de amikor hallottam, hogy keresik, már azt se akartam elhinni. Aztán pár nappal később megtalálták az erdőben felakasztva. 20 éves volt.

2017. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!