Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/Férfiak! Mennyi igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mennyi igaz szerintetek ebből a nőkről szóló cikkből?

Figyelt kérdés

[link]


Ha valami igaz, akkor kérlek megírnátok?

Légyszíves kort is írjatok!



2017. máj. 27. 18:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lássuk:

-ajakbaharapás: annyira nem jön be, esetleg egy hosszú szemezésnél tudom elképzelni, de nem vonz

-sima bőr: tetszik, de kb. úgy vagyok vele mint #3

-felkötött haj: nekem nem jön be, inkább ilyen otthoni használatra tudom elképzelni, én is otthon szoktam. Akkor inkább fogja össze hátul, ha nem akarja kiengedni.

-szokatlan külső: felkelti a figyelmet és ennyi, túl sok különfélét lehetne "szokatlan" címkével ellátni

-férfi ing: nagyon nem. Filmekbe szexin néz ki, de az életben inkább vicces, ahogy lóg rajta összevissza

-hátrapillantás: az ajakbaharapáshoz hasonlóan, flörtben belefér, egyébként semmi jelentősége

-önbizalom: kell nyilván, de nem jelent többletet. Az erős önbizalomhiány, amikor nekem kell hosszú időn keresztül építgetni, az elég rossz

-vállak: irreleváns, nem hoz lázba különösebben

-magassarkú: nekem kifejezetten nem tetszik, főleg azok amelyikeknek 10 centis talpa van és látszik, hogy így akarja kompenzálni az alacsonyságát. Járni sem mindenki tud benne, az utcán körülnézve 10-ből 7 lánynak mindig azt várom, hogy mikor törik el a bokája, akkora kilengésekkel lépked. Sokkal jobba tetszik egy edzőcipős, balerinacipős vagy alacsony sarkú cipős csajszi

-szexi hang: hááát, kinek mi. A (főleg erotikus) filmekből ismert mély, búgó, "szia szépfiú" hangtól szerintem a ideg kirázna, de nyilván ami nekem szexi, akkor az tetszik is

-elegancia: szintén elég általános dolog, sok minden beletartozik. Alapból nem vagyok oda az elegáns megjelenésért, más kérdés hogy nem is nagyon járok olyan helyeken, ahova ki kellene öltözni. Nyilván ha már kénytelenek vagyunk elmenni egy-egy alkalomra, akkor legyen képben azzal hogy ez mit követel meg

-leggings: nem dob fel, semleges számomra. Utcán úgyis van fölötte valami, sportolás közben meg nem esztétikai célból van rajta

-szeplők: semleges, kivéve az "ír" lányokon (vörös haj, zöld szemek, szeplők), náluk kifejezetten hiányozna

-természetes smink: abszolút bejön

-szemüveg: semleges maga a tény. Persze a stílus fontos, egy jól választott keret javít, egy rosszul választott ront az összképen

-mosoly és nevetés: talán a legfontosabb, az őszinte, természetes mosoly a legtöbb lánynak nagyon jól áll, barátságosságot sugall, megközelíthetőbb tőle a lány, egyáltalán, jó ránézni


Szóval a legfontosabb három szerintem: mosoly, visszafogott smink és egészséges önbizalom.

2017. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!