Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem azt, higy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, higy valami megváltozott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7,5 honapja vagyok együtt a barátommal. Ő egyetemista, én iden érettségizem. Tavkapcsolatban vagyunk már a kapcsolat elejétől kezdve, így csak hétvégente találkozunk. 5 hónap utan volt először szex, mert nekem ő volt az első. Nagyon szeretem, es szerintem ő is engem, de mégis adódnak problémák amiket nem tudom, hogy hogyan kellene megoldani. Például nagyon anyagias. Amit alapjáraton abszolút jó tulajdonságnak tartok, de nekem nagyon sokba van a kapcsolatunk vele ellenben. Többnyire én utazom hozzá, és volt olyan, hogy az ottalvas (koli) árát is én álltam. Ezzel igy nem is lenne baj, hiszen azért Budapest sokkal tobb lehetőséget kínál mint az a kisváros ahol én lakom. De az azert rosszul esik, hogy én például ha nevnapja/szülinapja volt stb is gondoltam rá, ő pedig rám nem. És még utána sem, pedig nem az ajándék árán van a hangsúly részemről abszolút, csak legalabb a szándék meglenne. Illetve olyan is volt, hogy én fizettem az ottletem, mert ő le van egve, erre másnap amikor mentünk boltba, vett egy csomó mindent, hogy este buli lesz haverjanal.. Felhoztam már ezt neki, es mondta, hogy az ajándékozás miatt rosszul érzi magát, illetve azert atragtuk a dolgot. Persze o is szokott hozzam jonni, de összességében nekem tenyleg sokszor annyiban van ez mint neki. A másik dolog, hogy nincs még kozos képünk, és nemrégiben felvetettem neki az ötletet, es azt mondta, higy ne csináljunk. Auert ezzel elegge megbántott, mert kicsit ugy ereztem mintha szegyellne vagy nem is tudom. De igazabol nem igy van, hiszen bemutatott mar a kapcsolatunk elején a szüleinek, rokonainak, barátainak, illetve mincs olyan szituáció amikor azt érezném, hogy ne akarna velem mutatkozni vagy bármi egyéb. :D És tényleg várt rám sokat, és nagyon óvatos volt mar az első alkalommal is, és tényleg nagyon szeretem, csak jól esne ha kicsit romantikusabb lenne néha. Ha mondana, hogy szeret, ha kifejezne jobban az érzéseit. Most kezdett el dolgozni az egyetem mellett, es még annyit sem beszélünk mint eddig. En is későn végzek az iskolában, iletve o is, este még beszelunk skypeon vagy Facebookon, de ugy érzem, hogy megváltozott a kapcsolatunk. Illetve ez igy nem is, hiszen amikor találkozunk akkor ugyanolyan jó vele mint régen, csak ugy érzem, mar o sem teljesen azt érzi mint 3-4 hónapja. Es nem tudom ez mitől lehet, hogy valtoztassak rajta?

Köszönöm szépen!

19/L



2017. febr. 28. 18:06
 1/2 anonim válasza:

Szia

Barátom pesti (már dolgozik) én 20/L "vidéki" egyetemista.

Távkapcsolatnál nagyon fontos hogy nyitottan és őszintén tudjatok kommunikálni egymással. Ez minden alapja.

Mi megosztjuk, szoval egyszer én megyek aztán meg ő jön hozzám. (Vagyis úgy mondanám hogy az utazik akinek azon a héten nincs annyi dolga :) ) Sajnos anyagilag megterhelő tud lenni.

Mondjuk nálunk mostanában 90%ban barátom ingázott.

Egy ilyen kapcsolatban picit erősebbnek kell lenni.

Beszélgessetek sokat, illetve te is szervezz romantikus programokat. Vedd picit kezedbe az irányítást ;)

Képpel nem tudom mi a baja :/

Ha bemutatott mindenkinek, felvállal akkor szerintem semmi probléma.

Lehet most hogy több dolga van kicsit elveszett az életben. Segíts neki. :)

Minden rendben lesz.

2017. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, és a személyes tapasztalatot! :) Mengndugtattsl vele, remelem igazad van, es egyenesbe kerülünk. :)
2017. márc. 1. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!