Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő (időtartam), amíg szerelmesek voltatok a párotokba? És bennetek is van olyan szorongás, hogy mi van, ha elmúlik, de ami helyette marad, az kevés lesz már egy igazán boldog kapcsolathoz? N (25)

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát eddig 3 év :D Azóta vagyunk együtt a barátommal. Nem hiszem hogy valaha elmúlna,ő is így gondolja.Persze mindig teszünk érte hogy frissítsük az érzelmeket,de eddig még nem volt gond. Vannak hullámok,egyszer jobban szeretettel szeretem,máskor halálosan szerelmesen,mindig változó.De nem szűnik meg.
2017. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy 1-2 napig..

Most komolyan. Ennek ellenére 5 éve vagyunk együtt.

(De igazából csak mostanában kezd zavarni a hiánya)

N

2017. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2,5-3 év volt a leghosszabb amig igazán intenzív volt a dolog. Utána még 2 évig ment a dolog, aztán vége lett. De úgy gondolom, hogy ha össze illik a két ember akkor elég lehet az is ami utána marad.
2017. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!