Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy a szerelem rossz dolog?

Figyelt kérdés
Remelem sohasem leszek szerelmes. Mivel egy sem volt viszonzott.

2017. jún. 7. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha csak a fájdalmat kapod tőle, akkor még rossz.


Viszont ha úgy vagy szerelmes, hogy az örömet hoz a napjaidba, akkor felbecsülhetetlen érzéssel van dolgod.. ;)

2017. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy az első válaszoló írja. Ha csak te vagy szerelmes, akkor rossz, fájdalmat okoz. Viszont, ha igaz szerelem mindkét fél részéről, olyan dolgot hagysz ki, amit semmi más nem tud pótolni.
2017. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha viszonzatlan, akkor igaz. De majd máshogy fogod gondolni, ha megtapasztalod, milyen, amikor az imádottad viszontszeret :)
2017. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Nekem viszonzott is volt,de igy is iszonyat nagy csalodas es fajdalom volt. Felek a szerelemtol.

19L

2017. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A szerelemnek szinte mindig előbb-utóbb szívás (értsd csalódás, szenvedés stb.) lesz a vége, ezért szerintem jobb elkerülni. Sajnos ez csaknem lehetetlen, de azért meg kell próbálni. Amúgy meg szerelem idején az ember nem feltétlenül cselekszik okosan, és ez szintén kerülendő...
2017. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Aki képtelen vállalni/feldolgozni a fájdalmat/csalódást, az nem érdemli meg a boldogságot sem, amit egy szerető, kiegyensúlyozott, egészséges párkapcsolat nyújtani tud. Fantasztikus dolog a beteljesült szerelem, de bizony sok esetben hatalmas pofáraesés követheti később, ez benne van a pakliban, ettől még nem biztos. Bár ha az ember alapból úgy áll hozzá, hogy pofára fog esni, akkor az egész biztosan kudarcba fog fulladni a dolog, ilyen hozzáállással ne is próbálkozzon az ember.


Személy szerint én inkább megélem a jó dolgokat a vele járó (esetleges, mert egyáltalán nem garantált) fájdalommal együtt, mint elzárjam magam mindentől - gyávaságnak és gyengeségnek tartom. Ha meg pofára esek.. na bumm, történtek már nagyobb tragédiák is az életemben, azokon is túlléptem, majd pont egy szakításon nem tudnék? ha elesek, akkor elesek, meggyászolom aztán felállok, leporolom magam, és megyek tovább.


Persze kinek mi, a saját szubjektív nézőpontom írtam le, mint látszik, megoszlanak a vélemények.

2017. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

>Mivel egy sem volt viszonzott.


Én sem rajongok a szerelemért (pontosabban a szerelem hétköznapi, általános értelmezéséért és értékeléséért), de a te indokod nem jó indok ahhoz, hogy rossznak gondold. Annak, hogy neked bejött-e, semmi köze ahhoz, hogy általában milyen. Te ezt csak védekezésképp csinálod. Valószínűleg.

2017. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem önbecsapás és a másik becsapása.

"Senki sem önmaga az első randikon. A randizás arra jó, hogy valaki más legyél, amíg eléggé nem kedvelnek, hogy megmutasd önmagad." (Dokik)

2017. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8 De miért is kéne a "sötétebb" oldalát mutatnia valakinek az első találkozásokkor?

Pont az a lényeg, hogy idővel ismerjük meg igazán a másikat.


És ha teljes egészében kiismerve szeretitek egymást és boldogok vagytok, akkor nem rossz dolog a szerelem, inkább örömteli.

2017. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is félek tőle, mert eddig csak csalódás volt. 20/L
2017. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!