Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene viselkednie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednie egy IGAZI nőnek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 5. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy akar.
2016. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Szopni kell, sokat.
2016. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
24%

az igazán jó nő az, aki főz nekem húslevest, sült kacsával, meg süt nekem mézes krémest és mindig húsos kajákat készít, vesz nekem orosz krém tortát a születésnapomra, vagy süt otthon és ennyi

ha lesz barátnőm és ezeket megteszi, én akkor is ISTENNŐNEK fogom nevezni, ha nem lesz túl szép külsőre, engem egy tányér húslevessel és nagy adag süt kacsával és sült csirkével le lehet nyűgözni

2016. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vito Scaletta: Elég olcsón árulod magad
2016. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ~OnLány~ ***** válasza:
26%
Egy egyszerű leves és egy sült szárnyas,ami nagyjából magától elkészül és le vagy nyűgözve? :D Egyszerűbbet nem is kérhetnél senkitől.
2016. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek a 3-as válaszolóval.

Nem is kell ennél több. :)

2016. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
91%

jól van na a hasamon át vezet az út a szívemhez

ha a kacsámat megkapom azt teszem szó nélkül amit a csaj mondd, de kell nekem az a kacsa xd

2016. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Ne fogazzon. :)
2016. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Vito Scaletta: Nem kell szégyenkezned.

Szerintem totál rendben vannak az igényeid. :D

2016. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy. Nem való nekik a komoly párkapcsolat. Képtelenek a monogámiára, és írreálisak az elvárásaik. Igazi, meg elméletben sem létezik.
2016. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!