Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szülők! Mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mit tennétek ha a lányotok bejelentené, hogy egy 20 évvel idősebb férfit szeret? Hogyan reagálnátok? Mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

A szerelem kölcsönös, komolyan gondolja mind a két fél.Szinte teljesen egyformák...Tökéletesen összeillenek eltekintve azt a "kis" problémát hogy nem kis korkülönbség van köztük.


18L



2017. jún. 19. 13:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy 38 eves ferfi teljesen egyforma veled lelkiekben is, akkor 5 even belul a hajadat fogod tepni.
2017. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
És az mit árul el , ha én pedig nem jövök ki túl jól a saját korosztályommal? Volt velem egyidős barátom,beszélgetni nem tudtunk...
2017. jún. 19. 13:37
 3/31 A kérdező kommentje:
A kérdésem egyébként sem ez volt.Köszönet!
2017. jún. 19. 13:38
 4/31 anonim ***** válasza:
62%

Nem veled van a baj. Te majd felnosz, valtozol meg, no lesz beloled, meg tarsai :). A pasival van a baj. Te felnosz, felnott leszel, ellenben o kozel 40-hez is az a pasi marad, akinek kielegito partner egy tinilany. Es o mar nem fog valtozni. Tapasztalatbol beszelek, nem a levegobe. 20 evesen voltam kapcsolatban egy 37 eves pasival. Nagyjabol 3-4 honapba telt rajonni, hogy miert nem a sajat korosztalyaban keresgelt.

A szuleid valoszinuleg nemi elettapasztalattal a hatuk mogott (kb. hasonlo generacio lehetnek mind a parod) ezzel tokeletesen tisztaban lesznek, es ehhez merten fognak reagalni. Hogy mennyire hagyjak hogy rajojj a sajat hulyesegeidre, azt meg te tudod:) te ismered oket.

2017. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
De nem bantasbol irtam semmit, csak pl. nekem tok jo lett volna ha ezeket valaki elmondja. Ne szivd fel magadat:)
2017. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Boldogok együtt? Akkor örülnék, hogy megtalálta a szerelmet. Inkább legyen boldog egy 20 évvel idősebbel, mint boldogtalan idegroncs egy vele egykorúval.
2017. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A párom éretebb nálam,egyértelműen, ezt én is látom...Nem keresgélt a korosztályom közt, csak látta, hogy közös érdeklődési körünk van és beszélgetésekből indult az egész. Lassan fél éve tart, titokban. Kalandnak indult, azt el kell mondjam, nem úgy voltunk az elején, hogy "örökké" együtt leszünk, tisztába voltunk azzal ,hogy sok van köztünk, de szerelem lett belőle.
2017. jún. 19. 13:50
 8/31 anonim ***** válasza:
58%
Én 37 vagyok, de páromnak nem tudnám elfogadni egy 18 éves lányt, viszont nem álszenteskedek itt, mert szexuális viszonyom van több fiatal csajjal is :)
2017. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
megmondanám neki, hogy szedje a sátorfáját és költözzön el otthonról. Majd beülnék a sarokba, magamra zárnám az ajtót és elgondolkodnék azon, hogy hogyan és mikor sikerült elrontani a nevelését.
2017. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Időpont ma 13:51 Beletörődnél bármikor is ebbe a helyzetbe?
2017. jún. 19. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!