Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szülők! Mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mit tennétek ha a lányotok bejelentené, hogy egy 20 évvel idősebb férfit szeret? Hogyan reagálnátok? Mire gondolnátok?

Figyelt kérdés

A szerelem kölcsönös, komolyan gondolja mind a két fél.Szinte teljesen egyformák...Tökéletesen összeillenek eltekintve azt a "kis" problémát hogy nem kis korkülönbség van köztük.


18L



2017. jún. 19. 13:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#19.

Részben igazad van, de azt hiszem mindenre van megoldás, csak meg kell találni.

Amúgy, egész életemben szapultak a szüleim, sokat bántottak, ne ítélkezz, ha nem tudsz semmit.

2017. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szülő. Te nagykorú vagy, de még nem feltétlenül vagy felnőtt. Ha én lennék az apád, leülnék veled beszélgetni. Megpróbálnám megértetni veled, hogy mik ennek a buktatói. Rossz szülő volnék szerintem, ha belepofáznék az életedbe, viszont az apád vagyok és 1000 szer rosszabb szülő volnék, ha nem hívnám fel a figyelmed a kockázatokra. Felnőtté kell válnod. Egy felnőttnek fel kell mérnie a helyzetet, megállapítani van-e kockázat, dönteni, hogy megéri-e belemenni az adott szituációba, mert annak minden hozományát, legyen az jó vagy rossz vállalnia kell. Semmiképp se értsd félre és ne vedd cseszegetésnek a problémák sorolását ez nem a lebeszélésedre irányul. Úgy készülsz belesétálni egy helyzetbe, hogy nem vetted számba a kockázatokat, így azokat a a későbbiekben vállalni sem tudod. Nem lesznek ott mindig, hogy kivakarjanak a trágyából, ezt te is nagyon jól tudod. A korod miatt igazából ezt sem tehetnék meg, mert a felnőtté váláshoz kell, de a szülők ilyenkor gyakran "csalnak", mert szeretik a gyereküket. Én próbálnálak lebeszélni a dologról, nem azért, mert beleszólnék az életedbe, hanem azért, mert az elejére ez még túl durva lecke lenne neked, ha esetleg nem alakulna jól.
2017. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
30/f* ez lemaradt
2017. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nézd csak abba gondolj bele hogy ha kb eltelik tíz êv te még akkor javàban fiatal nő leszel ő meg mar közel 50-hez és te még éled az életed javàban míg ő màr a nyugdíjas éveire vàr !Ez szép és jó hogy kölcsönös a szerelem de a 20év az 20év !Rendben elhiszem hogy sok az éretlen pasi én us találkoztam nem egyel és csalódás lett a vége de az sem megoldás hogy ilyen fiatalon lekösd magad egy 38-éves pasi mellett !
2017. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
A 18 éves lányok jelentős része hiszi magáról, hogy érettebb a koránál, és ezt a bődületes marhaságot sok 38 éves férfi ki is használja. Nagyon ügyes. Szegény szüleid...
2017. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Sztem ahhoz hogy egy 38-évessel kezdj akkor nagyon érettnek kell lenned lelkileg !Ő majd lassan gyereket akar családot te még nagyon fiatal vagy de te tudod lehet hogy működni fog mindenesetre szurkolok hogy ne érjen csalódás!
2017. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Ha elég érett lennél, ahogy azt nagy valószínűséggel gondolod magadról, akkor a szüleid szemszögéből is néznéd a dolgokat. Persze még nincs szinte semmi élettapasztalatod, így az ő oldalukat nem nagyon tudod átlátni. Bólogatsz rá meg minden, de nagy ívből teszel rá, mert még arra hallgatsz, aki az első nagy csalódást okozhatja neked.


Hidd el, ő 38 évesen már kicsit túllát azon, amit te még csak most fogsz látni, és jelen pillanatban azt látod, amit ő láttatni akar veled.

2017. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyen önzőek. Egy 38 éves lúzernak (mert aki 18 évesekkel kezd, az lúzer) is joga van a fincsi friss hamvas buta babapuncijú husihoz. A kérdezö erre pont jó.
2017. jún. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, hogy itt az összes lány mennyire érett a korához képest és a saját kororsztálya szar és semmit nem tud velük kezdeni. Na és mondd! Ha már annyira éretebb vagy a korodnál és egy 38 éves pasival akarsz lébecolni, mennyire megy mondjuk a marhapörkölt? Esetleg pacal vagy a töltöttkáposzta? Vagy hogyan tudsz letakarítani úgy egy ablakot, hogy úgy nézzen ki mintha most tették volna be az üveget?
2017. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"hogy úgy nézzen ki mintha most tették volna be az üveget"

Úgy azért ne nézzen ki, mert gittes ujjlenyomatos :D

30/f

2017. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!