Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Elmondanátok neki? (többi lent) 21l

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt de elég viharos a kapcsolatunk hol minden jó hol pedig a szakítás szélén vagyunk. Az utóbbi időben az egyik közös barátunkkal nagyon jóba lettem és rengeteget beszélgetünk. Nagyon közel került hozzám és fontos lett nekem de azt nem tudom hogy ő hogy gondolja.Félek ha elmondom hogy hogy érzek és ő nem így akkor tönkremegy közöttünk minden. Elmondjam neki hogy mit érzek vagy inkább maradjon meg a barátság?
2017. jún. 23. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne mondanád el? Akkor hol az őszinteség?
2017. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy ő nem érez úgy ahogy én és akkor utána csak kellemetlen lenne a helyzet
2017. jún. 23. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

lefordítva akkor-

kilépnél a mostaniból,de nem tudod vállalna-e téged az új,és nem akarsz két szék közül a padlóra ülni,mert a semminél még a sza-r is jobb.

gyáva,sunyi némber a neve annak ami vagy.

2017. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 3as véleményét gyáva sunyi ember vagy!
2017. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A két dolgot szerintem szedd külön. Rossz kapcsolatban, amit az atyaistenért sem tudunk megbeszélni és megjavítani, nem maradunk. Mást nem azért választunk, mert jobb a mostaninál, azért a szabadságot választjuk.


Embereket, akiket szerettünk egykor (nyilván azért jöttetek össze) nem alázunk meg, bárhogy viselkednek most, hanem szakítunk előtte vele. Amúgy meg ott bukna az esély nálam, ha valaki velem csalja meg a párját. Nem érdekel, hogy nem fizikailag, de ha valaki ilyet érez és bevall, az bőven tisztességtelen úgy, hogy közben vele van.


És mi van akkor, ha elmondod így a közös barátotoknak, de maradsz a barátoddal, ő meg ennek tudatában elkezd másképp tekinteni rád? Vagy ha esetleg elmondja a barátodnak?


Nem jó ez sehogy sem. Egyrészt, szakíts, ha nem megy. Másrészt, mondd el a másiknak, ha nem tudsz rá barátként tekinteni, mert akár viszonzatlan, akár nem tud róla, ugyanúgy nem fog az a barátság menni így.

2017. jún. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elobb tedd rendbe a mostani viszonyodat. Ne csungj peniszrol peniszre, mint valami kapcsolatfuggo ize, aki nem kepes onalloan donteni es egyedul lenni.
2017. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha már érzésekben itt tartasz, akkor ez pont elérkezett idő ahhoz, hogy lezárd szépen a jelenlegi kapcsolatodat.

Hiszen te is tudod, hogyha annyira jó lenne a pároddal, akkor ez az érzés ki sem tudott volna alakulni. Kicsit sem.


Miután lezártad, gondold végig, hogy akkoris ennyire szimpatikus e a "haverod" általi kapcsolat.

Ami egyébként lehetséges: neki is tetszel, de vannak olyan srácok, akik kifejezetten nem nyitnak olyan nő felé, akik kapcsolatban vannak. Lehetséges, hogy ő is pont ilyen, de azért nem mond erről semmit, mert nem akar befolyásolni téged.


Szóval, ha a jelenlegi megromlott kapcsolatot lezárnád, könnyen lehet, hogy nem kéne nagyon sokat filózni, hogy tálald a msiknak, hogy tetszik neked, mert nyitna feléd.

De nyilván benne van a pakliban az is, hogy egyedül maradnál.

Te döntsd el, hogy a nyakigszrban a jó, vagy inkább egyedül lenni több lehetőségre nyitottan.


N

2017. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnalattal hallom ezt a dolgot, ha a fiu ugy erez mint te akk elkezdodik a pokol szamotokra , amibol nincs kiut! Foleg hogy ha a legvegen a baratodat fogod valasztano o helyette!
2017. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy tedd rendbe az első kapcsolatodat. Ha nem megy ne erőltesd. Én magam is így voltam akkoriban. Voltak jó perceink, de sokat veszekedett velem, apróságokért is. A közeli családtagjaim egy véleményen voltak. Én alapból egy állandóan humorizáló pasi voltam, de a kapcsolatban szépen ez alábbhagyott. Mondták, hogy nem való hozzám a lány, mert visszahúz. Aztán egyszer berágtam, hogy minden találkozás veszekedéssel kezdődött. 10 másodperc alatt döntöttem, hogy vége. 1 perc múlva már a lány is tudta.

Nem bántam meg. Visszatért az életvidám, humoros pasi. A mostani párom meg odavan ezért a pasiért. Ja és sosem veszekedünk.


Nem tudom, hogy össze jön e neked a következő, de ki ne hagyd. Vannak annak jelei, ha tetszel a pasinak. Ha jókat tudtok együtt nevetni dolgokon akkor nagy baj nem lehet. Ha nem volt még olyan, hogy megpróbál lerázni egy beszélgetés alkalmával akkor a pasi simán lehet a jövőd része.

Úgysem tudnád sokáig csak barátként kezelni.

2017. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!