Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor lúzer voltam 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lúzer voltam 20 éves korom előtt, akkor szűz is voltam. Mióta rosszfiús vagyok, csak megbántom a nőket és féléves volt a leghosszabb kapcsolatom, de legalább szexelek. Mi a jó válasz akkor?

Figyelt kérdés

Nem volt férfi-/apakép az életemben kamaszként és azt láttam hogy a tökös, magabiztos, jó dumás barátaim már 15-16 éves kortól kezdve vagy zsákolnak folyamatosan sok lánnyal vagy pedig többéves szerelmes kapcsolataik vannak. Azt hiszem túl kedves, normális, rendes próbáltam lenni. Van egy férfi/haver "lelki társam", akivel már évtizedes jó barátok vagyunk, rengeteg mindenben egyformák vagyunk, de a csajoknál ezerszer sikeresebb nálam akárhogy nézzük (szerelmeket, kapcsolatokat vagy alkalmi szexet).


20 évesen találkoztam PUA-anyagokkal a neten (angol nyelven, nem magyarul!) és sokat olvastam ezekről. A 21. születésnapom előtt pár nappal veszítettem el egy csajjal pár randi után, akivel aztán még két hétig találkozgattunk.

Tavaly volt a csúcs, amikor 2016-ban 11 nővel szexeltem. Legalábbis számok alapján a csúcs, de azóta ettől is elment a kedvem. Volt pár lány, akiket megbántottam, mert talán akartak tőlem valamit, volt akivel fél évig volt járás, volt akivel két hónapig szex nélkül randiztunk, aztán mikor lefeküdtünk megszakítottam vele a kapcsolatot, mert nem hittem el hogy magamért szerethet.


A nők most rosszfiúkra vagy jófiúkra vágynak? Amikor jófiúként viselkedtem, akkor szart sem értem el. Szűz voltam. Így hogy rosszfiúként viselkedem, dugok, de nem tudok kialakítani egy tartós, viszonzott szerelmi kapcsolatot.

Ha már 10 év alatt nem jött össze, akkor nem is vagyok ilyenre képes és csak simán válasszak az egyedüllét és a rendszertelen alkalmik közt? Egyszerűen nem tudom hol a határ, vagy mit kellene csinálni. Ha magamat adom és normális, rendes vagyok, akkor nem vonzódnak hozzám belsőre a nők. Ha rosszfiús vagyok, akkor meg összejön a dugás az olyan fajta lányokkal és/vagy megbántom a normálisakat, akiket valahogy a rosszfiússág bevonzott, de kapcsolatot akarnak.

24/f


2017. jún. 29. 11:45
1 2
 11/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
48%

Párkapcsolatilag nem kifizetődő, az biztos, csakhogy azokkal, akik normálisak és mindent megtesznek a nők vagy a kapcsolat érdekében, nem foglalkoznak, az nem kihívás.

Lehet, hogy 100-ból van kb. 10 olyan nő, aki nem ilyen, de a többség sajnos a jót nem értékeli.

2017. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Szóval létezik egy arany középút.


Legyél kedves, de tökös is. Legyél rendes, de magabiztos is. Legyél figyelmes, de jó dumás is. Stb-stb.


Na ez az, amit ha tényleg így van, azt látom még újabb tíz év lesz felfedeznem, mert eddig is ezt akartam magamból kihozni, csak sosem jött össze.

2017. júl. 1. 16:53
 13/14 Ypszilon1980 ***** válasza:

A kérdés az,hogy mit szeretnél.Ha a szex a lényeg,akkor az alázós stílus a jó,de hosszútávon ez nem működik.Egy elmélet szerint a férfiasság és a magabiztosság egyenlő az agresszivitással a nőknél.

Ha tisztelettudó vagy,rendes,akkor teperhetsz a nők után,talán a 30adik ad neked egy randit és akkor még semmi sem történt.

2017. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
sorstársak vagyunk azért vagy is mert pár csaj sziven szurt a lelki késével keménynek kell lenned és felkell állni és tovább csak igy lesz tartós kapcsolatod
2017. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!