Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány azt mondja rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja rám, hogy nem vagyok egy undorító féreg, akkor az azt jelenti, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam ide, és egy random téma alapján elkezdtem beszélgetni egy lánnyal. Képet cseréltünk meg minden, ő nagyon jól néz ki, bár a "haverjaim" szerint csúnya, de ők minden lányra azt mondják, akin nincs 6 kiló vakolat meg póthaj és társaik. Én is küldtem, mellé még írtam egy kicsit magamról, mit szeretek csinálni, és ott írtam, hogy ne tiltson le képcsere után, tudom, hogy egy undorító féreg vagyok, aki nem érdemel boldogságot. (pedig azért vágyom rá, de ezt nem írtam oda) Erre azt írja vissza, hogy idézem "Nem is vagyok undorító féreg :)" ez jelent valamit? Sajnos nincs sok tapasztalatom ilyen téren, mert a női nemmel eddig nem nagyon erintekztem. A beszélgetés ott folytatódott, ahol abbahagytuk, most nincs netközleben, de pár nap múlva ismét tudunk beszélgetni.

Én húsz, ő 19 éves. Lehet ebből még valami?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. júl. 5. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de arra mindenképpen rá akart világítani, hogy önértékelési problémáid vannak, nincs reális képed arról, milyen is vagy. Talán ugródeszkának megteszi és el lehet indulni az ismerkedés (rögös) útján. Lehet, hogy az ilyen szerénykedős viselkedés bejön neki, legalábbis kezdetben, a nagyotmondásból meg a menőzésből már valószínűleg elege van. Ha ismerkedni kezdetek, azért ennél több önbizalom kell majd.
2017. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelenti azt. Egyszerűen csak nem tart undorítónak. Ebből viszont nem következik az, hogy vonzódik hozzád.


Civilizált ember egyébként sem mondja azt senkinek, hogy undorító.


Bár nem tartozik szorosan a kérdéshez, de nem leszel túl sikeres, ha úgy próbálsz meg csajozni, hogy degradálod magad és próbálsz együttérzést ébreszteni a lányban, hogy hátha megsajnál a nyomorult életedért, és majd szánalomból összejön veled.


Kapard kicsit össze magadat és próbálj meg úgy viselkedni, hogy az legalább elméletben vonzó vagy imponáló lehessen egy lány számára. Az önsajnálat soha, ismétlem soha nem az.

2017. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem jelenti azt.
2017. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha idézted a mondandóját, akkor miért saját magáról írta, hogy nem undorító féreg. Le undorító férgezted?
2017. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember van, akit nem tartok egy undorító féregnek, de nem vonzódok mindegyikhez, elhiheted.
2017. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Áruld már el, miért akarod szerencsétlent elijeszteni ezekkel az önutáló szövegekkel?
2017. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tehát nem akar tőlem semmit?

Pedig ilyen szép bókot még nőtől nem kaptam.

Ha visszaér akkor rákérdezek egyenesen, hogy mit akar.

2017. júl. 6. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó ég, hihetetlen vagy.
2017. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hihetetlen, csak veszélyesen ronda.
2017. júl. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!