Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy a férfi várja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy a férfi várja hogy a nő keresse?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen van.

Én például arra várok, hogy egy nő meg is találjon, ne csak keressen :D

2017. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elején én keresem a nőt, de egy idő után fontos, hogy ne csak azt lássam, hogy nekem fontos, hogy beszéljünk, hogy találkozzunk, mert ez a visszajelzés arra, hogy kölcsönös a vonzalom, nem csak én nyomulok.
2017. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi várja, hogy a nő (is) keresse, nekik is jól esik tudni, hogy érdeklik a másik felet. Az a különbség, hogy van, aki kivárja, hogy a nő keresse, és nem meri megtenni a következő lépést, van aki pedig igen.
2017. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2017. júl. 11. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a férfi keresi a nőt, abból egy pár kapcsolat lesz. Ha a nő is keresi a férfit abból egy párkapcsolat lesz.

30/f

2017. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy Nő lemond egy találkát neki kell jelentkezni és felajánlani új időpontot, ha a párja kereste telefonon neki illik visszahívni, és még sorolhatnám.

Anno amikor még randizgattam az első két randit mindig én kezdeményeztem, de utána szándékosan nem kerestem a partnereim, érezze a másik fél is, hogy bizony neki is tolni kell azt a szekeret(mondjuk nem ez a jellemző!!!). Több kapcsolatom is szétment emiatt, vártam egy hetet és továbbléptem, majd amikor véletlenül találkoztunk számonkért a hölgyemény hogy hova tűntem és miért nem jelentkeztem. Erre mindig azt válaszoltam, hogy abba maradtunk, hogy keressük egymást.

Szóval a válasz igen.Nem kell óránként zargatni, de néha jól esik, ha valamit el akar mondani a párom. :)

2017. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 egyet értek veled. Az pedig a vicc poénja, hogy még számon is kért! :D Ilyen ostoba tyúkot...
2017. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan. De azért ez inkább 2-3 beszélgetés (messenger pl.) után van.

- Csak úgy elemi módon egy férfinek elvárni, hogy a nő keresse (1.alkalommal), az nem érett dolog. Ott valami nagyon nincsen rendben.

- Egy nő részéről folyton csak várni, hogy a férfi ráírjon (x beszélgetés után), az megint nem helyes.

---

Ez a helyzet. Egy rendkívül önző világot élünk, ahol mindenki a másikra néz, és reméli, hogy majd észreveszik, jó szót kap tőle, elismerést. És aki ezt észreveszi, és bővölködik (és nem képmutatóan) a mások elismerésében, arra az emberek is egészen másként fognak tekinteni.

2017. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok.
2017. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak akik direkt bunkó módon nem keresik a nőt mert úgy gondolják keresse a nő, ha valamit akar. Szerencsére ez az öntelt, nárcisztikus férfiakra jellemző.
2017. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!