Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj még mindig? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj még mindig? Hogyan tudnék túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Ez az első eset hogy ide írok remélem jó helyen vagyok...exemmel egy éve szakítottunk. Két éve voltunk együtt, nagyon szerettem ő volt a mindenem. Kapott azonban egy munka ajánlatot Angliában amit nem lehetett visszavonni a karrierje szempontjából, és oda kellett költöznie. Nekem itt indult el a karrierem szóval nagy nehezen de úgy döntöttünk hogy nem lesz távkapcsolat és szétmentünk.


Háromnegyed évig egy zombi voltam teljesen tönkrementem. Most kezdett helyrejönni az életem amikor megláttam a facebookján hogy összeházosodott. Azt eddig is láttam hogy volt barátnője, kicsit kellemetlen volt de nem reagáltam rá különösebben, de ez teljesen szétszedett. Két napja az ágyból se birok felkelni, folyamatosan sírok annyira fáj mintha tőrt szúrtak volna a szívembe. Mit tegyek? Édesanyám szerint menjek el pszichológushoz de nem tudom segítene-e.


27 l


2017. júl. 11. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nem igazán lehet semmi okosat mondani. Próbáld meg elterelni a figyelmedet, menj szórakozni stb. Az idő majd megoldja előbb-utóbb...
2017. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz egy esélyt egy pszichológusnak. Rajta biztos fog segíteni, rajtad nem biztos.
2017. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ne akarj rögtön te is fejest ugrani egy házasságba valakivel!

Az idő mindent megold! Ne nèzegesd a fbját, csak rosszabb.

2017. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!!! Miért nem próbálod ki a Tyrian-t? Eszméletlen királyos játék, ha bármi problémám van, rajtam is nagyon sokat segített mindig! Akkor is ha valami hülye 3,14csa felbszta az agyam! Pár óra után esküszöm úgy éreztem magam mintha új ember lennék :)))))))))

Nagyon frankó, szerintem próbáld ki :)))))) mit veszíthetsz?

2017. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress valamit, valami hobbit, elfoglaltságot, lógj sokat a barátaiddal, próbáld újraformálni az életed.

Nehéz ez a szituáció, de hidd el, hogy idővel képes leszel elfelejteni és találsz valaki mást, aki boldoggá tesz. Az is segít, ha nem kiköveted facebookon (erről ő nem kap értesítést, te meg nem látod tovább...)

2017. júl. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!