Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok túllépni rajta

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja szakítottunk az exemmel én mégsem tudom elfelejteni. Egyszerűen nem megy, annyira szerettem/szeretem és nagyon hiányzik. Majdnem másfél évet voltunk együtt,de előtte évekig barátok voltunk ezért nagyon mély érzelmek kötöttek minket egymáshoz... Úgy tűnik ő már elfelejtett, már van másik szerelme láttam is őket együtt és ő is látott engem szerintem de nem hinném hogy érdeklem már :( pedig azt mondta hogy nagyon szeretett engem és pár nappal azelőtt, mielőtt összejött az új párjával beszéltünk is és akkor mondta hogy nem érzi jól magát meg semmi sincs rendben de mást nem árult el akárhogy kérdeztem...lehetséges hogy soha nem fogok túllépni rajta és esetleg mást ugyanígy szeretni? Mi tévő legyek? (Bocsi ha hosszú lett:/)

2015. febr. 22. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz lesz! Főleg arra vigyázni, hogy ha megismersz valakit ne az exet keresd benne!

Átérzem a gondodat. De nem irok mert nem akarom lássa akiről szó van.

Most probáld lekötni magad, hogy ne görcsölj. Itt nem használ a kutyaharapást a szörivel!

Nagyon lassu harcra készűlj! Magad kell legyőznöd!

2015. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj...hogy annyira szeretem. Nekem ő volt az első szerelmem. Én neki már a sokadik, de éreztem hogy engem másképp szeretett nem véletlen a sok féltés,féltékenykedés. Még sírt is értem nem is egyszer...és egyszerűen nem fér a fejembe hogy neki hogy sikerült ilyen gyorsan túl tennie rajtam :(
2015. febr. 22. 21:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Még napközben úgy ahogy elvagyok, barátok meg suli lekötnek így nincs sok időm rágódni rajta. De este egyedül maradok újra és újra. Ilyenkor jönnek a sírógörcsök és a magány :(
2015. febr. 22. 21:48
 4/5 anonim válasza:

Elhiszem hogy rossz érzés. Akit igazán szeretünk, nagyon nehéz elfelejteni. Egyáltalán nem biztos, hogy már túllépett rajtad és azért jött össze egy másik lánnyal. Lehet így neki könnyebb átvészelni. Megnehezíti a dolgot, hogy előtte évekig barátok voltatok, és most ez a barátság is veszélybe került. Szerintem le kéne ülnötök még 1X megbeszélni, hogy mi legyen, hogyan legyen tovább.


Remélem mielőbb sikerül megbeszélnetek, és ha úgy alakul esetleg újra boldogok tudtok lenni egymás mellett. Én ezt kívánom nektek!

2015. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyos vagy! Jó lenne :/ csak nekem nincs elég bátorságom keresni őt, mert mi van ha ő már tényleg boldog az új barátnőjével és nem akar tőlem semmit...
2015. febr. 23. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!