Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sarokba szorítottak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sarokba szorítottak, mit tegyek? Annyira rossz ez a helyzet.

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem dolgozni egy új helyen a szülővárosomban. Ott az egyik kollégám egy nagyjából velem egyidős srác. Pár héttel azután hogy elkezdtem ottdolgozni, feltűnt hogy a többi munkatárs azon ügyeskedik hogy én minnél több időt tölthessek ezzel a fiúval. Ezt én sem bántam, szeretek vele dolgozni, jól kijövünk és jót lehet vele dumálni. Később párszor összefutottunk a városban is munkaidőn kívül, kávéztunk egy másik alkalommal pedig sütizni hívott.

A lényeg: távolról a családom is ismeri a srácot meg nyilván meséltem is róla. Kb 1 hónapja szabadult el a pokol, amikor az egyik pletykás munkatársunk szétkürtölte hogy a srác fülig szerelmes belém. Azóta a családomtól, ismerősöktől, munkatársaktól is csak azt hallom h miért nem jövök össze vele, annyira passzolunk, meg h X annyira rendes srác, sose bántana meg. Ami szép és jó csak egy bökkenő van: az én érzéseimmel senki se törődik. Mióta ez kiderült találkoztunk, mondhatni randiztunk 4 alkalommal. És az az igazság h bár jól érzem vele magam, én nem szeretem úgy őt, ahogy ő szeret engem. Annyira szégyellem magam emiatt, tuti nagyon megbántódik pedig muszáj neki megmondanom. De hogyan, és a többiekkel mi legyen? Miért raknak rám ekkora nyomást és miért bíztatnak fel egy jólelkű fiút alaptalanul? Hogy szabadulhatnék ki ebből a helyzetből?


2017. júl. 12. 08:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam. A fiú nagyon szerelmes volt, én nem éreztem ugyanazt. Adtam magunknak egy kis időt. Két hónap múlva fülig szerelmes voltam. Szépen, lépésről lépésre meghódított. :)

Ma ő a férjem. Az elmúlt 15 évben még nem bántam meg. ;)

2017. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Noblesse Oblige ***** válasza:

Válaszoltunk, és érdekes módon mindannyian ugyanazt!

Mert nem tudsz mást tenni. Félrehívod a fiút, és tisztázod, hogy ebből több nem lesz, mert nem érzel többet. Kínos, meg ciki, meg stb.


Vagy mostantól hűvös, közömbös leszel a fiúval és kerülöd. De akkor meg elkezd mindenki nyaggatni, hogy mi történt. Szóval akkor megint ott tartunk, hogy meg kell mondani mi van.


A legegyszerűbb és leggyorsabb, ha elmondod a fiúnak mi van.

2017. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

11# vagyok

Mondjuk jelentős különbség, hogy mindketten szinglik voltunk.


A barátod mit szól hozzá, hogy a családod szerint így összeilletek? Meg hogy szerelmes beléd a srác?

Azt ugye tudod, hogy ez sem marad titokban előtte?

2017. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

11-es: Ezt is megkaptam már pár kollégámtól. De nekem egyáltalán nem tetszik kinézetre, nem vonzódom hozzá. Beldőleg is eltérőek vagyunk. Nem fogott meg, csak barátilag tudnék vele el lenni.

Esküszöm nem vágom, van párom, ő mit gondolt? Hogy elhagyom? Nekem ez is olyan visszatetsző benne h nem érdekli h massal vagyok

2017. júl. 12. 09:06
 15/23 A kérdező kommentje:
A barátom tudja őszinte vagyok vele. Nem örül neki, de bízik bennem, tudja h nem csalnám meg.
2017. júl. 12. 09:08
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj...önmagadról te dönthetsz. Szépen finoman, de egyértelműen közöld a sráccal, hogy nem szeretnél vele összejönni. Az hogy mit tartasz meg a mostani " barátságból", te dolgod. A családdal is közöld ezt, aztán éld az életed tovább...
2017. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Közöld a sárccal, hogy ne haragudjon, de nem akarsz tőle semmit.


A rokonok meg kollegák majd egy idő után abbahagyják a hisztit. Csak azt tedd, ami neked jó!

2017. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A döntés a te kezedben van, nem szerencsés a kialakult helyzetet az ismerősökkel és a körülményekkel magyarázni.

A fiú próbálkozott Nálad, te adtál neki esélyt mert elmentél vele randizni, de nem mozgatta meg az agyad, ilyenkor le kell ülni személyesen és végtelenül Őszintén el kell mondani az érzéseidet.

Ha szerencsés vagy, akkor a srác hamar túlteszi magát a történteken és jó légkörben folytatódik a kapcsolatotok, de ha személyesre veszi, akkor ebből lehet sértődés is ami megpecsételi a jövődet ennél a cégnél.

Végezetül egy jó tanács, kerüld a munkahelyi kapcsolatokat!!!

40F

2017. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Megpróbálom vele mihamarabb tisztázni a helyzetet. Bízom benne hogy ettől függetlenül barátok maradhatunk. Igazából a környezetemre haragszok, mert ok nélkül batorították, anélkül h bárki megkérdrzte volna h én mit érzek.
2017. júl. 12. 10:14
 20/23 anonim ***** válasza:
24%

Jó lenne, ha minden luvnya megértené végre, hogy egy férfi szinte SOHA nem akar egy nővel csak úgy barátkozni.(Nyilván van kivétel, de százezerből 1)

Azt is elmondom, hogy miért; Azért, mert, beszélgetni, sörözgetni, hobbikat űzni, stb. a haverokkal szoktunk, mert velük lehet őszintén, fesztelenül viselkedni, és a hátunk közepére sem kívánjuk amúgy egy nő társaságát, ahol mindig meg kell játszanunk magunkat, csakis egyetlen ok miatt vagyunk női társaságban, és esetleg játsszuk el azt, mintha barátok lennénk: az esetleges pinához jutás reményében.

Már aki, én mondjuk sose mímelek barátkozást egy nővel ilyen célból, dehát ki milyen taktikával próbál puncit szerezni, van, aki úgy, hogy barátkozást mímel.


De a lényeg: csajok, ha egy férfiról azt hiszitek, hogy barátkozni akar, akkor 99,99% a valószínűsége annak, hogy többet is akar.

Persze jó eséllyel ezt ti is tudjátok, csak játsszátok az ártatlant, mintha nem tudnátok, de azért imponál nektek a dolog :DD

2017. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!