Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmi életem egy tragédia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmi életem egy tragédia. :D Valaki valamilyen tanáccsal tudna szolgálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kezdjük ott, hogy teljesen elégedett vagyok az életemmel. Mindenem megvan, egyetemre járok, helyes vagyok (többször kaptam visszajelzést), de a szerelemben el vagyok átkozva.


Volt egy lány akit nagyon tetszett, de közben barátja lett, próbálkoztam Tinderen, de ott is elcsúszott mindig a dolog. Volt hogy képen tök szép volt, aztán élőben teljesen máshogy nézett ki, volt, hogy tök értelmes volt meg minden, de 100km-re volt, stb...


Aztán egyetemen is próbálkoztam, próbáltam olyan lány mellé ülni, aki tetszik és nincs barátja, de kiderült hogy mégis van, volt olyan is hogy tök jól beszélgettünk az egyik óra előtt, meg közben, és el akartam hívni, de az utolsó két órára már nem jött el, facebookon írtam neki (nem akartam megvárni a szeptembert, hogy személyesen elhívjam), de nyilván nem reagált... Aztán szórakozóhelyen is próbálkoztam, de ott se jött össze...


Teljesen tanácstalan vagyok. Ez a tény, hogy nincs barátnőm még mindig, minden nap eszembe jut...


Valaki valami tipp?

19/F



2017. júl. 19. 21:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
19 vagy még fiatal, tanúlhatsz még bőven a hibáidból, és eljöhetnek a nagy Ő jelöltek.
2017. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!