Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Reménytelen.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Reménytelen.

Figyelt kérdés

szeretek egy férfit, aki kapcsolatban él, de mi közelebb kerültünk lelkileg egymáshoz, csak beszélgettünk, semmi nem történt testileg.


neki nem jó a mostani kapcsolatában, de nem tudott szakítani, sérült, és fél újrakezdeni, elfáradt.


maradt mindkettőnkben tüske, az elválás viharos volt, én akartam lezárni vele, mert nem éreztem tisztességesnek ezt az egészet, de ha facér lett volna, vagy folyamatban lett volna, h. facér lesz (szakítás), akkor nyilván megvártam volna.


nem tudom, mennyire volt őszinte: azt mondta, nem vagyok közömbös neki, de abban a drámai pillanatban, amikor én elköszöntem, akkor letagadott mindent, amit korábban mondott... hogy csak sima barátságot érzett irántam.


ezen én felszívtam magam, hiszen amiket mondott, azok romantikus vallomástöredékek voltak (ábrándozik rólam, nem akar elveszíteni stb.)


és persze hogy számon kértem, hogy akkor hülyített eddig, vagy mi a fene.


ezen ő megsértődött, és én is megsértődtem, hogy ő megsértődött... hogy még ő sértődött meg, ezek után...


nem kommunikálunk már egymással... én próbáltam vele ezt tisztázni, sikertelenül.


az a legnehezebb, hogy még mindig nem tudtam megutálni, és semleges sem lett... még mindig szeretem, miközben persze neheztelek is, totálisan összezavart... nem játszott velem, ebben biztos vagyok, de valahogy mégis így alakult az egész...


nem tudok ezen túllépni, nem tudom, mi segítene...


annyira meg vagyok borulva és összezavarodva, h. tiszta ciki, hogy ide írom ezt le, de ez van...



2017. júl. 20. 03:51
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Túl sok a hülye bonyolítás, melodráma, műbalhé, sértődés, se-veled-se-nélküled. Nem értem, hogy miért kéne bárkinek egy ilyen "kapcsolat". Hagyjátok egymást a fa­szba, és legközelebb próbálj meg aggyal nekiállni egy kapcsolatnak.
2017. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem,azzal azért tisztában vagy,hogy ha kellenél neki,akkor már veled lenne!Amit leírtál,az csak kisded játékokra valló sztori.
2017. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval szerinted hülyére vett, átvert?
2017. júl. 20. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ne láss mindent feketén, vagy fehéren. Attól, hogy nem jött össze veled, még nem biztos, hogy átvert. Egy rossz kapcsolatban élő férfi ha talál valakit, akkor mérlegel. Megér-e annyit az új kapcsolat, hogy felrúgja a biztosat? Te ezek szerint nem ütötted meg a mércét.
2017. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oh, de kedves vagy, hogy így fekete-fehéren leírod, hogy nem ütöttem meg a mércét, most már ettől sokkal, de sokkal jobban érzem magam... bunkó!
2017. júl. 21. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, miért kell ezen megsértődni? Az, hogy ne ütötted meg a mércét, az nem azt jelenti, hogy értéktelen rongy ember vagy, hanem azt, hogy NEKI nem jöttél be annyira.

Neked se jön be mindenki egyformán, igaz? Van, akit utálsz, van, aki semmit sem mozdít meg benned, van, aki egy kicsit elgondolkodtat, és van akinek egy pillantásától megroggyan a térded. Így vagyunk bedrótozva, amióta világ a világ! Talán nem bunkózni kéne, hanem értelmezni, amit válaszul kapsz. Én nem a 16 éves mindenkit lealázó kamasz kategóriájába tartozom, hanem azon kevesek közé tartozom, akik valóban segítő szándékkal válaszolnak.

58F

2017. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!