Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék reménytelen szerelem esetén?

Figyelt kérdés

Belezúgtam egy fiúba, egy évvel jár föltöttem.Kezdeményekzte a köszönő-viszonyt, mindig bámul, mosolyog, egyszer üzenetet kézbesítettem az osztályának és azonnal hozzámszólt akkor.Mindenki azt mondja,hogy tuti,hogy bejövök neki,merthogy látni a szemében,ahogy rámnéz.

De mindezek ellenére reménytelen az esetem.Barátnője volt 5 évig,szakítottak,majd egy másik lánnyal összejött és most újra az előző csajnál kötött ki.

Nagyon fáj,de el kell felejtenem.


Mit tehetnék?

Normális válaszokat légyszi! :)



2013. jan. 12. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Barackpálinkát?
2013. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress mást, esetleg suliváltás.
2013. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de ugyanilyen szituációban. Keresned kell valaki mást ha tényleg reménytelen. Próbálj meg ne is gondolni rá, és talán el tudod felejteni.
2013. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg keresni mást, aki jó lesz búfelejtőnek.. rajtam csak ez szokott segíteni.
2013. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne válts suliit egy fiú miatt...am az is jó sztem ha a bizalmába férkőzöl,barátok lesztek és beléd szeret..abban nincs semmi ha néha rá írsz fb-n :)) vagy elmondod neki és küzdesz vagy elfelejted úgy h össze jössz mással.Sosem lehet tudni :D (velem is ez van am..)
2013. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!