Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erdekelne a velemenyetek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekelne a velemenyetek volt mar ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon rossz kapcsolatom amiben elek. Tenyleg semmi jo nincs mar benne (mindig ordit velem, ut, bant) de ennek ellenere nem tudom elhagyni mert azt erzem hogy nagyon szeretem es nagyon kotodok hozza.

Viszont vmeiknap mondtak nekem valamit amin azota gondolkozok. Azt mondtak, hogy valojaban mar nem is szeretem.. Csak a szakitastol felek vagy mastol.

(Amugy nem bantana ha elhagynam mert tok hidegen hagyna szoval ettol nem felek)

Csak ezen gondolkozok hogy mi lehet az amiert nem lepek.

Volt mar valaki igy? Hogy nehezen szakitott a parjaval akit ugy erzett hogy o az elete, nem tud nelkule elni es parnapmulva mar nem is erzet semmit?.. Sot megnyugvast??


2017. júl. 26. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit általában a kapcsolatfüggőség okozza. Tudod, hogy az aktuális párod egyfajta biztonságot nyújt, mert ott van melletted, ha elhagynád egyedül maradnál és sokan félnek ettől, nem hisznek abban, hogy egyedül is képesek megállni és persze ott van az a kérdés is, hogy mi van ha nem talál majd mást maga mellé. Legnagyobbrészt ebből van, hogy az emberek nem képesek otthagyni az adott partnerüket akikkel rossz a kapcsolata és egyfajta védekezésképp bemesélik maguknak, hogy még mindig szeretik a párjukat. Azon gondolkozz el, hogy ha megkérdezné valaki, hogy mondj egyetlen dolgot, csak egyet amit szeretsz a párodban tudnál-e rá válaszolni. Én is így ismertem fel, hogy egy olyan kapcsolatba vagyok benne ahol nem szeretem a párom, nem érzem magam boldognak. Hiába volt ott mellettem hiába volt jó érzés, hogy nem vagyok egyedül erre a kérdésre nem tudtam mondani semmit sem.
2017. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos ugyan így állok ffi ként elkenés engedném külön kéne menni de nem megy.

Mondjunk nem csak 2en vagyunk 3. is van egy gyerek.

2017. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Enis elgondolkoztam most ezen. Es ensem tudtam mondani egy dolgotsem. En attol felek leginkabb ha szakitunk hogy szenvedni fogok a hianyatol sokaig. Meg hogy lesz neki mas akivel lehet normalis lesz akit majd nem bant es szepen beszel vele es ez engem aggaszt, hogy en ezt miert nem tudtam nala elerni. Pedig joforman kivan nyalva a s**ge itthon. Mindent megteszek neki. De semmi se jo amit csinalok. Mert "nyomorek vagyok"
2017. júl. 26. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Elhitette veled, hogy egy sz@rdarab vagy, és nélküle semmire nem mennél, ezért nem lépsz. Csak te tudod bebizonyítani ennek ellenkezőjét.
2017. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!